Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Bardzo mi sie podoba, ze udaje sie rozwiazac gownoburze w drodze szczerej rozmowy w gronie wszystkich zainteresowanych!
Bardzo mnie cieszy istnienie tego tytulu, fajnie poczytac wreszcie cos przygotowanego indywidualnie, lacznie z projektem graficznym
Pytanie: co z dziedzictwem Magdy Hasse? I opcjonalnie kultem jej jednostki? :)
@JanuszekPalasz nawiazuje troche do rodzinnego miasta autora tekstu, w ktorym "Szkieletor" byl (straszącą) atrakcja przez lata (a moze wciaz jest? dawno nie bylem)
Na szczęście sporo będzie w tym roku kandydatur do debiutu.
Bardzo ciekawe wydaje mi się "bialeńskie przejęcie" władzy nad Sarmacją :)
Nieukończoną stocznię w Soli można uczynić atrakcją turystyczną w formie "Szkieletora"!
Niech żyje Prawie Niezwyciężona Armia Republiki!
@AlbertJanMaat opowiem, ale potrzebuje chwili na zebranie mysli i materialow :) w skrocie - narracyjna armia historyczna, potem faktyczna jednostka konkurencyjna wobec KSZ, potem (i przedtem) sily zbrojne Wandystanu
Zwrocmy uwage na nieustajaca i merytorycznie nieskalana dzialalnosc cial przedstwicielskich Bialenii. Ktora, oczwiscie, rula.
(No chyba że do Sarmackiej Armii Ludowej. Albo Bialeńskiej Narodowo Wyzwoleńczej Akcji Zbrojnej)
NAJLEPIEJ WCALE. Hihihihihihi <3
Przystanek numer 9 : POROŻE WANDERA, poprosze :))
Jako mikol popieram rozwój komunikacji szynowej!
To może podpisik pod wnioseczkiem? <3 http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=26597
Uważam dekret za sprzeczny z Konstytucją i liczę, że TK zbada tę kwestię.
@Vanderlei niech sie dzieje wola Gonga, Gong ci sprawnie mlaśnie drąga (BP MSPANC)
@JanuszekPalasz niechaj wola Sashy Grey / zawsze dzieje się, że hey
@JanuszekPalasz niech się dzieje wola Wandy, bo niechybnie wymrą pandy
@JanuszekPalasz niech się dzieje wola Buddy, z nim nie zaznasz nigdy nuddy
@JanuszekPalasz niech dzieje sie wola Szatana, nie tego drugiego dzbana
Ustawa o zrzeszeniach. Stoi w niej, ze partia musi miec dwie osoby. No wiec jest to kolejny argument za moim pomyslem wymazania dotychczasowego dorobku prawnego...
Całym sercem z Ministrem Maatem! Ciekaw też jestem co wykombinuje Kanclerz West, co by o nim nie mówić, facet się stara od dawna. Minister Joe wydaje się osobą ciekawą, ale też mi się wydaje że chyba trochę zbyt szybko poszedł do resortu...