Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Uważam dekret za sprzeczny z Konstytucją i liczę, że TK zbada tę kwestię.
@Vanderlei niech sie dzieje wola Gonga, Gong ci sprawnie mlaśnie drąga (BP MSPANC)
@JanuszekPalasz niechaj wola Sashy Grey / zawsze dzieje się, że hey
@JanuszekPalasz niech się dzieje wola Wandy, bo niechybnie wymrą pandy
@JanuszekPalasz niech się dzieje wola Buddy, z nim nie zaznasz nigdy nuddy
@JanuszekPalasz niech dzieje sie wola Szatana, nie tego drugiego dzbana
Ustawa o zrzeszeniach. Stoi w niej, ze partia musi miec dwie osoby. No wiec jest to kolejny argument za moim pomyslem wymazania dotychczasowego dorobku prawnego...
Całym sercem z Ministrem Maatem! Ciekaw też jestem co wykombinuje Kanclerz West, co by o nim nie mówić, facet się stara od dawna. Minister Joe wydaje się osobą ciekawą, ale też mi się wydaje że chyba trochę zbyt szybko poszedł do resortu...
To prawda. Nie jest! I kto wie, jak dlugo jeszcze nie bedzie, obecna ustawa nakazuje powiekszenie stanu czlonkowskiego o 100% :)
@Thomas von Lisendorff
Odpieram uwagę o charakterze ontologicznym. Partia BAAS istnieje, nie jest bowiem koniecznym warunkiem istnienia danego bytu jego rejestracja przez jakiekolwiek władze. Można co najwyżej powiedzieć, że - no właśnie - nie została jeszcze wpisana do rejestru zrzeszeń w rozumieniu ustawy o zrzeszeniach, co nie oznacza nieistnienia.

Co do wspólnej przyszłości, nie moja to wina, że Andrzej Swarzewski jest osobowością tak silną i rozpoznawalną w Sarmacji, że przez jego pryzmat postrzega się partię do której należy :)
@Langer Dziekuje za aktualizacje! Redaktor Stalinowski niestety nadużył z wyborczej radości kumysu w barze "Modry Bialenbasza" i zepsuł teleks na Poczcie Głównej, więc nie mogliśmy odebrać od niego wiadomości w tej sprawie!
@RCA ech, wszystko za pieniądze. Materializm! No to niech zostanie w Parku, tu też dobrze.
Oj, rypnąłem się i poszło do Parku zamiast do Bialeńskiej Agencji Prasowej...jeśli czyta to ktoś władny i da się przenieść, to będę wdzięczny i kwiatowy
@AlbertJanMaat znalazlbym kilka lepszych rzeczy od demokracji. Styczniowy wieczór na tajskiej plaży,,na przyklad. Foie gras na świeżej bagietce. Serię gier "FIFA". Koty.
Mamy w każdym razie dzięki temu artykułowi nową ksywę dla Pana Langera. "Tadzio" :)
Also, wybitnie raduje mnie to ostatnie odrodzenie idei socjalistycznej! Na rozne sposoby, z tego co widze
@RemigiuszL Tropicana una, dos, tres, quatro, cervezas y muchos pinchos por todos!!!
Krokiem do przodu jest fakt, ze nie tylko podaje Pan pomysl na kolejna dyscypline objeta zawodami, ale tez wskazuje silnik zawodow, problem polega na tym ze nic z tych wyjasnien nie zrozumialem :))
Znakomity artykul, ktory wiele mi wyjasnil i spowodowal ze lubie moja Bialenie jeszcze bardziej :) Wspaniale panstwo z mnostwem zwrotow akcji!
Bardzo mi sie ten model podoba, warto sie na nim oprzec - jakas forma strategii w miejsce dzialania objawowego musi sie w KS przyjac.
@PaulusBuddus jesli to klony, to calkiem sympatyczne.
Byłem tam! I wcale nie jest prawdą, że zostałem ranny w lewy pośladek. Nie jest również prawdą, że wręczaliśmy komukolwiek kwiaty i kazaliśmy wiwatować, robili to sami z siebie! Nie jest również prawdą, że na transparentach napisalismy "Nie masz kochasia nad Michasia".
@PaulusBuddus a czy ja nie szanuje? no jak nie szanuje. Zwlaszcza sportowe Mazdy, pasjami.
FRENTE A FRENTE CON ESTRANOS / CAAAAMBIOS!
Mysle ze po wyborach Obroncom Bramy Palacowej nalezy wystawic pomnik!
@MaHi pokładam wiarę w Umiłowanym Naczelniku Burbon-Contim.
Absolutne arcydzielo.