Michaś Elżbieta II
Komentarze
Bardzo dobre badanie - i super fajne grafiki!
Goraco popieram te koncepcje
krotkie pytanko: dlaczego w zadnym momencie nie napisales na kanale rodu "Filip przestan to pisac, nie wolno tak robic"? Tak sobie mysle, ze jak mnie sie cos bardzo nie podoba, to albo publicznie albo prywatnie na ten temat z zainteresowanym rozmawiam...
Działalność edukacyjna. ma to do siebie, że można ją spokojnie umiędzynarodowić nawet między dwoma wrogimi krajami. Opiera się przecież na jednostkach. Nauki wyłącznie narodowej robić się nie da.
Czytaj Przegląd Polityczny, porządna to gazeta.
Chabry z poligonu / Wieźcie mi do domu! / Ten żołnierski dar!
a czy udalo sie ja zidentyfikowac? :)
@GuedesDeLima niuch niuch, faktycznie, cos wyczuwam!
Ja bardzo popieram dzielnych harcerzy we wzwodzie!
bardzo mi sie podoba Pańska kreatywna gorączka, i jej efekty :)
Bardzo przykro. Zbyt czesto sie nam te realne smierci przytrafiaja.
wolalbym widziec drogiego Szambelana w Baridasie...
Czy jest szansa na powrot red tomasza sokolowicza, niedoscignionego wzorca lektorskiego sarmackich mediow?
oooo jesli metryczka falliczna to wypelnie z pewnoscia!
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
O, i w te wlasnie strone nalezy isc z tym konkursem
@KrzysztofHans no to jest jednak absurd. produkcja wlasna amatora ma rywalizowac z piosenką Madonny?
@KrzysztofHans ok, to zglaszam postulat: musi sie tam znalezc zapis o oryginalnosci utworu (tak, jak w konkursach literackich nie zglaszamy wierszy Wislawy Szymborskiej, a plastycznych - zdjec obrazow Rembrandta), powinny byc dopuszczalne zarowno piosenki jak i utwory instrumentalne.
@LudwikTommo taaa, cos sie zepsulo, nk z laski swojej wywali nadprogramowe komcie ;)

ale pytanie o regulamin aktualne!
To maja byc jak rozumiem oryginalne piosenki przygotowane przez uczestnikow? Musza byc wokalne czy moga instrumentalne? Troche mi brakuje tych dosc podstawowych informacji :)
To maja byc jak rozumiem oryginalne piosenki przygotowane przez uczestnikow? Musza byc wokalne czy moga instrumentalne? Troche mi brakuje tych dosc podstawowych informacji :)
To maja byc jak rozumiem oryginalne piosenki przygotowane przez uczestnikow? Musza byc wokalne czy moga instrumentalne? Troche mi brakuje tych dosc podstawowych informacji :)
To maja byc jak rozumiem oryginalne piosenki przygotowane przez uczestnikow? Musza byc wokalne czy moga instrumentalne? Troche mi brakuje tych dosc podstawowych informacji :)