Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
@KonradFriedman

Uprzejmie informuje, ze postanowienie zabezpieczajace nie jest postanowieniem Marszalka, a JEDNOGLOSNYM postanowieniem SKLADU ORZEKAJACEGO w sprawie. Sklad orzekajacy liczy trzech Asesorow.
Mam wątpliwosci, szczerze mowiac. Z jednej strony - bardzo dobrze, ze strony rozmawiaja. Z drugiej strony - konstrukcja tego referendum (niby niewiazacego, a faktycznie wiazacego) wydaje sie dosc dziwaczna. Z trzeciej strony - moim zdaniem nalezaloby jednak zaczekac na rozwiazanie sprawy przed sadem. WYlaczylem sie z niej juz, wiec z czystym sumieniem moge powiedziec, ze ten kryzys moglby nie zaistniec wcale, albo zaistniec w znacznie bardziej stonowanej formie, gdyby to przez Trybunal przechodzila weryfikacja tak powaznych decyzji.
@kaxiu Obrazanie sie na wyroki, tak apelacyjne, jak i te zapadle w pierwszej instancji, jest prawem wszystkich obserwatorow procesow, a takze ich uczestnikow. Nie ma to nic wspolnego z dbaniem o obiektywne i niezawisle sadownictwo. Po drugie - nie jest to postepowanie kontrolne, tylko sprawa ustrojowa. Po trzecie: nigdzie nie wyrazilem swojego pogladu na sprawe, a jedynie przekonanie o koniecznosci zweryfikowania konstytucyjnosci przepisow.
Wiele lat czekałem na objęcie przez Sarmatę funkcji Króla Polski. Wreszcie to nastąpiło. Czy teraz pora na objęcie urzędu Kanclerza KS przez Andrzeja Dudę?
Czy materiałem służącym do unieruchomienia kończyn na terenie Księstwa może być również gałąź, pogrzebacz, lub falliczna figurynka z jadeitu? <3
1. Sprawa dotyczy zdefiniowania istoty praw i obowiązków obywatelskich. Jej "stronami" sa w mojej opinii na rowni wszyscy obywatele. Dzis mieszkam w Bialenii, w przeszlosci w Wandystanie, Starosarmacji, Sclavinii, Baridasie (dwa ostatnie chyba na przestrzeni ostatniego roku, nie jestem pewien).

2. Przystapic do sprawy mozna skladajac oswiadczenie o woli przystapienia w wątku sprawy U1/19 na forum Trybunału Koronnego.
Zabrakło mi wspomnienia regularnych wizyt niektórych żandarmów w barze "Błękitna Ostryga"!
Bardzo mi sie podoba, ze udaje sie rozwiazac gownoburze w drodze szczerej rozmowy w gronie wszystkich zainteresowanych!
Bardzo mnie cieszy istnienie tego tytulu, fajnie poczytac wreszcie cos przygotowanego indywidualnie, lacznie z projektem graficznym
Pytanie: co z dziedzictwem Magdy Hasse? I opcjonalnie kultem jej jednostki? :)
@JanuszekPalasz nawiazuje troche do rodzinnego miasta autora tekstu, w ktorym "Szkieletor" byl (straszącą) atrakcja przez lata (a moze wciaz jest? dawno nie bylem)
Na szczęście sporo będzie w tym roku kandydatur do debiutu.
Bardzo ciekawe wydaje mi się "bialeńskie przejęcie" władzy nad Sarmacją :)
Nieukończoną stocznię w Soli można uczynić atrakcją turystyczną w formie "Szkieletora"!
Niech żyje Prawie Niezwyciężona Armia Republiki!
@AlbertJanMaat opowiem, ale potrzebuje chwili na zebranie mysli i materialow :) w skrocie - narracyjna armia historyczna, potem faktyczna jednostka konkurencyjna wobec KSZ, potem (i przedtem) sily zbrojne Wandystanu
Zwrocmy uwage na nieustajaca i merytorycznie nieskalana dzialalnosc cial przedstwicielskich Bialenii. Ktora, oczwiscie, rula.
(No chyba że do Sarmackiej Armii Ludowej. Albo Bialeńskiej Narodowo Wyzwoleńczej Akcji Zbrojnej)
NAJLEPIEJ WCALE. Hihihihihihi <3
Przystanek numer 9 : POROŻE WANDERA, poprosze :))
Jako mikol popieram rozwój komunikacji szynowej!
To może podpisik pod wnioseczkiem? <3 http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=26597