Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Fundacja Lepsze Życie jest opozycyjna względem mojego ukochanego dziecka - Fundacji Gorsze Życie. Od lat gorąco popieramy systemowe i stanowcze obniżanie jakości naszej egzystencji.
A może by tak po prostu rozpisać wybory? ;)
@joahimvonribertrop wcale nie uwazam, ze wymyslone. szczerze wierze w v-obcych
Bardzo gustowny obcy. Przepiękne kopytka.
Do naszych obietnic nalezy jeszcze doliczyc wprowadzenie instytucji zabezpieczenia w procedurze przed TK - i taki projekt w Sejmie zloze.
Proponuje twardy i stanowczy program depiratyzacji :)
Czy zdjecie drugie od gory przewrotnie nawiazuje do konkursu ogloszonego przez Pana Lipe, i przedstawia KSZ kakaowym okiem? :)))
Oho, czyzbym sobie wlasnie znalazl campaign managera? :)
Mysle ze nad tym wlasnie powinnismy dyskutowac, nie nad zaskakujacym projektem rewolucji w procedurze, aktualnie lezacym w sejmie.
Robcie, robcie, im wiecej tym lepiej. Niech zakwita tysiac kwiatow, czy jak to tam szlo.
Bardzo piekna inicjatywa!
Major Głucha Cisza zdecydowanie zbyt często przeszkadza w prawidłowym prowadzeniu ćwiczeń wojskowych! Należy coś z tym zrobić, zdecydowanie.
Postmodernizm! Szanuje to.
O Panie, co to jest za wspaniała analiza!
Wszystkiego najlepszego dla Drogiego Laurencjusza!
Pyszny informator, milordzie.
@NvLH dowództwo wysyłało nas dla ochrony tych zgromadzeń. Szalikowcy Dymana czasem zdecydowanie przesadzali ze swoja heterofobią. Raz nawet zawarto kibicowski pakt o nieagresji - po raz pierwszy doszlo do pojednania z kibicami Rotoru, tylko w celu atakow na Heteromarsz!
@joahimvonribertrop a wiec jestes jednym z zaburzonych spod flagi Wieloszarej? Bedziemy zanosic modly do Wandy w Twojej intencji :)))
Ułożenie nóżek a'la "manspreading"!
Kolejny glos o tytule "ratujmy", ktory domaga sie zaorania niezaleznego sadownictwa. Ktore jest w tym kraju jedyna gwarancja utrzymania standardu praw i wolnosci. Niczego sie nie uczycie z historii, nawet tej niedawnej.
@SantiVilarte To prawda, moze z nich nie korzystac (moze tez goraco przeciw nim zaprotestowac i wtedy bedzie inna rozmowa ;) ) A uzasadnic prawda, mozna by. Mam nadzieje, ze kandydat uzasadni :)
@SantiVilarte a powinien byl byc? Ksiaze to jest przede wszystkim urząd, nie osoba - bylo Ksiazat juz kilku. Poza tym konsultowac mozna, owszem, czasem nawet trzeba - ale projekty ustaw, a nie polityczne postulaty.
Aha, czyli likwidacja niezaleznego sadownictwa. Superpomysl, różo! :))
Mysle ze niebezpieczenstwo autonegocjacji nie jest wielkie - to czy ktos jest akurat ambasadorem czy ministrem w innym kraju sprawdzic latwo. Nie widze zadnych przeszkod przy zdecydowanej wiekszosci stanowisk.
makiem szał cisza
PROSZE NIE KOPIOWAC MOJEGO NAZWISKA BO SPOTKAMY SIĘ W SADZIE OWOCOWYM