Michaś Elżbieta II
Komentarze
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
O, i w te wlasnie strone nalezy isc z tym konkursem
@KrzysztofHans no to jest jednak absurd. produkcja wlasna amatora ma rywalizowac z piosenką Madonny?
@KrzysztofHans ok, to zglaszam postulat: musi sie tam znalezc zapis o oryginalnosci utworu (tak, jak w konkursach literackich nie zglaszamy wierszy Wislawy Szymborskiej, a plastycznych - zdjec obrazow Rembrandta), powinny byc dopuszczalne zarowno piosenki jak i utwory instrumentalne.
@LudwikTommo taaa, cos sie zepsulo, nk z laski swojej wywali nadprogramowe komcie ;)

ale pytanie o regulamin aktualne!
To maja byc jak rozumiem oryginalne piosenki przygotowane przez uczestnikow? Musza byc wokalne czy moga instrumentalne? Troche mi brakuje tych dosc podstawowych informacji :)
To maja byc jak rozumiem oryginalne piosenki przygotowane przez uczestnikow? Musza byc wokalne czy moga instrumentalne? Troche mi brakuje tych dosc podstawowych informacji :)
To maja byc jak rozumiem oryginalne piosenki przygotowane przez uczestnikow? Musza byc wokalne czy moga instrumentalne? Troche mi brakuje tych dosc podstawowych informacji :)
To maja byc jak rozumiem oryginalne piosenki przygotowane przez uczestnikow? Musza byc wokalne czy moga instrumentalne? Troche mi brakuje tych dosc podstawowych informacji :)
Mamusia jest bardzo dumna!!!
@piotrIIgrzegorz baronet jest tytułem wsiowym. my jesteśmy podlordami.
@SantiVilarte absolutnie nie wolno likwidować biedy!!! kto będzie nam w zamkach czyścił kible, jak się wszyscy wzbogacą? bogactwo ma sens tylko na tle biedy; w morzu złota tonie i blaknie
Wandystannn Wandystannn tralalalalalalala Wandystannnn
oszołamiająca publikacja
sarmackie prawo oczywiscie jest kiepskie, jesli do niego przykladac realne miary (chociaz czy polskie? xD ), ale nie wiem czy jest sens takich porownan - wiersze tez nie sa na poziomie Czeslawa Milosza i co z tego? robimy jak umiemy
Porządną ścianę tekstu należy dotować
intrygująca publikacja
@piotrIIgrzegorz leżysz pan, i żłobisz po niebie
@Nthiefs no moge sobie jeszcze wyobrazic jakies konflikty wewnetrzne (np niechec do Teutonczykow postrzeganych jako "zagrozenie dla czystosci narodowej"), nienawisc do Dreamlandu, rozne sa jeszcze mozliwosci :)
@SantiVilarte tez prawda, ciekaw jestem ktora sciezke wybral pan @FelixPolon