Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
https://discord.gg/8GdX2U4 prosze pic!
@CarmenLaurent Dziekuje WKM, mamy problemy z weganami krytykujacymi jelenie lby na scianie!
@czartoryski mamy z barmanem, panem Von Jungingenem, nadzieje na to, ze nie staniemy sie opoznieni w rozwoju
Dobry woks nie jest zly!
Dziekuje, przyjmuje zaplate w dowolnej monecie!
AU / ZŁOTO
Wydaje się, że Wanda jest zirytowany brakiem grzechu w Kościele Rotryjskim. Chyba jesteście zbyt grzeczni! Może pomogłaby jakaś orgia, albo chociaż bezmyślne wydawanie pieniędzy? Jak coś, mogę z wami pójść na birety i koralowe koloratki.
Niewatpliwa wartoscia postulatow Drogiego Diuka, co pisze bez ironii, jest wywolanie fermentu i dyskusji. Bardzo nam jakiegokolwiek ozywienia teraz potrzeba.
W czasach dawnej Wielkiej Trójki sprawdziłby się też Scholdresar
Proponuję Wirtupolexport! <3 <3 <3
"Reżyserka" oznacza pomieszczenie oraz kobietę wykonującą zawód reżysera, a "pilot" oznacza urządzenie do obsługi telewizora i mężczyznę prowadzącego samolot.

Więc i "polin" może mieć dwa znaczenia. Zwłaszcza, że ma to nowe znaczenie całkiem już długą tradycję.

Tradycję równie długą, co zabawne posty Drogiego Diuka ;)
Będziemy śledzić.
WĄSIK NA KLEJ <3
Magistrze Alfredzie,
Niech Ci się wiedzie.
@SantiVilarte kanclerz? to by nie bylo po sarmacku. potrzebujemy nowych urzedow i stanowisk dla mlodych. Niech to bedzie szef Najwyższej Komnaty Kontroli!
Oho, instrumenty pochodne! A za miesiac Sarmacja bedzie too big to go bankrupt ;)
@AFvTD Janusz zawsze lubil jechac na krawedzi!
@AFvTD Jest to córka o wysokim wskażniku zdolnosci produkcji form bialkowych!
Chodzą słuchy, że pomaga również staranne owinięcie się boczkiem!
@SantiVilarte Musi być jasna linia sukcesji obowiązków na wypadek nagłych przerw w dostawie Księcia, czy Kanclerza - z innymi organami problemu nie ma, zastępują ich Książęta i Kanclerze...
Fantastyczna jest ta sprawa - Marszalkowie TK trzepiący numerami porządkowymi, szuflujący składami, generalnie odbywa się tu tylko i li przekładanie papierków :))) (Bo o tym żeby zabezpieczyć interesy powoda to nikt nie pomyślał).
Ten neksjalizm to coś w podobie ideologii dżucze? :)
Czy rocznicę przywódcy świętowano przy wódce? hihihihihi chrup
Fundacja Lepsze Życie jest opozycyjna względem mojego ukochanego dziecka - Fundacji Gorsze Życie. Od lat gorąco popieramy systemowe i stanowcze obniżanie jakości naszej egzystencji.
A może by tak po prostu rozpisać wybory? ;)
@joahimvonribertrop wcale nie uwazam, ze wymyslone. szczerze wierze w v-obcych