Michaś Elżbieta II
Komentarze
@Hugo daj spokoj, diuk Zombiakow wlasnie nam pozwolil agitowac sobie za kim chcemy. Nie ma co marudzic, trzeba sie cieszyc.
Ciesze sie ze masz pomysl - i ze jestes aktywny w kampanii!
@Zombiakov a co do Twojego przekonania o gestach "niesmacznych": jezeli "niesmaczne" (i zaslugujace na manipulacyjne rozdęcie) jest wspomnienie przeze mnie o temacie czasem poruszany w rozmowach z PIIG, ale juz skandaliczna manipulacja z wyrwanych z kontekstu fragmentow roznych moich rozmow - w tym prywatnych- jest "smaczne", a na dodatek miesci sie w ramach kultury, to ja nie chce wiedziec, co ty jadasz na sniadanie - i mam nadzieje, ze bedziesz je jadac z daleka ode mnie.
@Karolina martwi Cie atmosfera kampanii? to dobrze, moze powinna martwic. bo jesli reakcja na ten artykul, bedacy zwykym wyrazem zyczliwego poparcia, jest kolejna juz proba obrzucania mnie gownem na oslep przez pewnego pana, ktorego nie zaszczyce wymienieniem jego nazwiska - tyle, ze tym razem posrednio gownem obrywa trzech innych bylych ksiazat - wspolautorow tego posta, to moze nalezy zaczac sie martwic?
@AdekJozef ty tylko tak udajesz negatywnego, a w rzeczywistosci masz szlachetne i dobre serduszko xD
@Karolina po prostu - ja sobie nie przypominam fakapów diuka Alberta, niefajnych zachowań, kojarzę go wyłącznie jako osobę powszechnie lubianą, a przede wszystkim - szanowaną. Dla mnie to jest bardzo ważne w tym trudnym czasie, bo jak wspomniano - monarchia jako instytucja niestety nie ma się dobrze. Prywatnie to dla mnie tym ważniejsze, że zawsze widziałem w nim wielki potencjał i nigdy moich oczekiwań nie zawiódł, dlatego bardzo się cieszę, że zdecydował się startować. Jeśli ktoś podobne cechy odnajduje u innych kandydatów - super, niech sobie na nich głosuje. My odnajdujemy je u Alberta i naprawdę nie ma potrzeby szukania tu trzeciego dna. Naród sam zdecyduje, komu zaufać.
@Karolina od deklaracji tworzenia jest, co oczywiste, kandydat. jestem spokojny, ze jesli cos zadeklaruje - to dowiezie.
@Karolina list ksiazat seniorow nie jest poswiecony prowadzeniu kampanii negatywnej.
@Zombiakov ok, widze ze wkraczamy juz na tereny dosc zabawne, wiec zycze milego dnia ;)
@Zombiakov gdybym chcial powiedziec, ze napisze, to bym powiedzial, ze napisze. Powiedzialem ze czasem cos przebakuje. A czy cos z tego bedzie - nie mam pojecia. why so syria?
@BrunonKrasnodebski Ten akapit jest poswiecony nie tyle krytyce konkretnych osob Filipa Gryfa i Piotra Lukasza, co krytycznemu namyslowi nad caloksztaltem okolicznosci wiazacych sie z ich ustapieniem. Nie chodzi tylko o ich bledy, bo te popelnia kazdy. Chodzi tez o stan prestizu monarchii w oczach narodu. Monarchia - i monarchowie - ciesza sie coraz mniejszym szacunkiem i bywaja coraz smielej atakowani i krytykowani. Nawet jesli krytyka bywa uzasadniona, czesto przekracza ona dopuszczalne formy. Uwazamy, ze trzeba prestiz monarchii odbudowac. A nie da sie tego zrobic inaczej, niz czyniac monarcha osoby szanowanej powszechnie i pozbawionej negatywnego elektoratu.
Bo jesli pytanie dotyczy tego, dlaczego podpisalem sie pod takimi slowami, to podpisalem sie dlatego, ze to fakt. Filip Gryf ma swoje polityczne osiagniecia, jak wypracowanie systemu traktatow, i swoje powazne bledy, za ktore wlasnie odpowiada przed Trybunalem. To smutne i wolalbym, by tak nie bylo, ale tak wlasnie jest i nie zamierzam udawac, ze nie jest.
@BrunonKrasnodebski na jaki krok? malzenstwo z filipem gryfem czy podpisanie listu poparcia dla kandydata, ktorego namawialem do startu juz dwie elekcje temu, bo uwazalem ze nikt lepiej tego nie poprowadzi?
(ale P2G costam przebakuje o czyms nowym dla Albercika - przy czym z pytaniami to juz do niego)
@Zombiakov na szczescie to nie my kandydujemy i nie my jestesmy od konkretow :)
Kandyduj Pan, buduj poparcie! :)
@joahimvonribertrop nie mialem pojecia o tej tradycji! dotad znalem tylko takie wegierskie tradycje jak nieustajaca depresja, robienie szesciogodzinnych, powolnych filmow, tesknota za imperium i haluszki w leczo!
Do boju, Diuku! :)
Niektórym Wanda przynosi wieczną poniewierkę!
Bardzo stylowe wdzianko Pana Wicekróla!
Pozdrawiam serdecznie nasza droga kotwice!
OK, to jest chyba pierwszy raz w historii mikroświata, kiedy ktoś cytuje Sartre'a :) A mowili ze popadamy w kryzys!
Warto wspomnieć, że w dniu v-narodzin Krzysztofa Hansa słońce świeciło przez całą dobę, a zwierzeta zanosiły się radosnym śmiechem!
Fajna i tresciwa pigulka wiadomosci.
Bardzo fajnie ze takie opracowania powstaja. Do dzis sobie pluje w brode ze nie prowadzilem na biezaco spisu wazniejszych wydarzen od poczatku swojej bytnosci w mikroswiecie.
Super!!! Bardzo sie ciesze i bardzo wspieram!!!
TYLKO DLACZEGO NIE SPYTANO O ZAUFANIE DO JKM KRZYSZTOFA I HANSA?