Misza "JK" Korab-Kaku
Komentarze
Dziękuję i Gratuluję.
Czas chyba zmienić stopkę na forum :D
Nie powinienem, ale co tam. Nasza prawo jest takie, że Marek Lipa nie będzie mógł być prefektem przez parę miesięcy. Mam wątpliwości czy to dobrze - nie wydaje mi się by w tym przypadku było ryzyko popełnienia takiego czynu ponownie po odbyciu kary.
To nie jest do szpiku kości zepsuty element patologiczny.

W ogóle mi się być może błędnie i naiwnie wydaje, że po dwóch wyrokach problem bezprawnych działań prefektury zniknie.

A co do Marka - Popełnił błąd, dostał za to karę i tyle.
w kwestii knajp warto by zrobić tak, że produkcja zboża zależy od % szczęścia. Wtedy byłaby większa motywacja do korzystania z knajp.
a tak w ogóle ta przeróbka nie jest obowiązującym godłem aczkolwiek pierwotnym w Ks. Później dodano jakieś korony właśnie. A ten przerobiony przynajmniej ja używałem jako herb rządu:)
z łopatą kilofem i koroną:d
Niestety sądzę, że po analizie rząd stwierdził zbytnie podobieństwo takiego ruchu do Polskich symboli. Natomiast łopata i kilof w szponach prawdopodobne:P
Zajefajne...
Magda Hasse...wszystko okej ale zdjęcia trupów z rottena to było przegięcie...
Ja wam dam impresjonizm :P
Do przyszłych wyborów daleko, niech nowy sejm zdecyduje:P
Tak czy inczej zgadzam się, że w partyjniactwo dobrze iść:P
pewników tu nie ma, ale mi się wydaje, że wówczas budowa silnej partii i event w postaci budowania i segregowania list mógłby być ciekawym eksperymentem.
Ten obecny system w zasadzie spełnia wszystkie założenia prócz jednego, że ktoś może dostać 0 głosów mimo, że jakby wszyscy mieli te głosy dwa to dostałby ich najwięcej...
wtedy uszeregowanie listy w prawyborach i jej sklecenie miałoby hiper-ważne znaczenie
Powinno być moim zdaniem głosowanie na listę - jedną wybraną.
A listy niech partie tworzą według uznania, czy w prawyborach(jeśli byłyby systemowe to super) jeśli pozasystemowe to trochę gorzej ale też się da:)
Gratuluję wygranym. Zgadzam się co do potrzeby zmian w ordynacji:P