Krzysztof Janusz de Miria
Komentarze
0.84s straty do Krzyśka Czugały. O jakich 4 sekundach my mówimy?
Na złym ustawieniu auta na danym elemencie i pechu.
Michaelus: zapytaj z ciekawości jaki Patrik miał czas testu.
Gratuluję wszystkim! Widzimy się w Wielkich Oczach :D
News "o tym co jest aktualnie planowane przez poszczególne ministerstwa jak i również nad czym pracują" - a co z tym, co już im się udało zrobić?
Bielizna bez koronki? A gdzie duch monarchizmu?
Michaelus: Doskonały występ w takim razie - i to przed własną publicznością! :)
Gratuluję wszystkim! Widzimy się na Rajdzie Bytów :D
Na zachętę.
@Karolina: Całym "zamachem stanu" było wstrzymanie wyborów do czasu opracowania metody na wywalenie klonów. Odejście kilku osób i wielu klonów nie wzbudziło nawet większego zainteresowania w KRP. Dopiero wysyłanie spamu do naszych mieszkańców wywołało większe oburzenie.
Wolny Klub RP założono nie jako kontynuację, a jako zabawkę dla kilku osób, które obraziły się na próby zastopowania głosowania klonów w Klubie RP. Ot, co. Kontynuacja polegała w zasadzie tylko na tym, że WKRP próbował podebrać mieszkańców z KRP.
Gdzie są zdjęcia, ja się pytam?
Przyznam, że jestem nieco zawiedziony relacją. Pozwolę sobie zrobić autoreklamę i pokazać przykład, który mam nadzieję w przyszłości będzie brany pod uwagę jako wzór: http://kowalczykowski.net/urodziny/
Zobaczymy czy wraca. Miasta się muszą sprężyć i dokonać niesamowitego wysiłku wymyślenia i wklepania trasy, co już onegdaj stanowiło niesamowity problem. Na przykład Wandystan za czasów Bety WMR nie zdołał złożyć do kupy ani jednej trasy.
Ekswandyfikować za namawianie do głosowania!
Nie powinniśmy, ale z całą pewnością nie "można spotkać".
"W Książęcym Mieście można spotkać ludzi wybitnie utalentowanych którzy tworzą np. wiersze dobrymi przykładami są tu ... oraz Łukasz diuk Prawda-Nowicki." Niestety, to akurat nie jest przesadnie dobry przykład.
Wiem! Wcześniej zrobiłem test i odliczałem w pamięci :D
Pierdu, pierdu, a walizka na drugim peronie.
No rzeczywiście, moja wina :D
Ekwipunek fgfg zmienił właściciela w wyniku pojedynku
Krzysztof Janusz Kowalczykowski przejął część skarbu Jack von Hornik zabierając mu 1286 gr. (2012-05-06 21:31:01)
Krzysztof Janusz Kowalczykowski zaatakował Jack von Hornik zabierając mu 36% zdrowia (2012-05-06 21:31:01)
Krzysztof Janusz Kowalczykowski zaatakował Jack von Hornik zabierając mu 73% zdrowia (2012-05-06 21:30:52)
To mi przypomina, że ostatnio poddany został banicji jeden z sygnatariuszy KON. Sypiecie się, siostry.
Użyłem ZABRONIONYCH ZNAKÓW w komentarzu. RCA, czuję się jak podczas pisaniu listów w Engels III.
Ciuś! Ciuś!
No ale jak to? JKW nie używa statystyk przepływów kapitałowych? To w jaki sposób JKW tworzy modele przed wprowadzeniem niedyskutowanych na żadnym forum zmian w systemie gospodarczym? Bez danych? Bez wiedzy o tym czy w ogóle planowane zmiany osiągną cele? Oj, coś mi tu nie pasuje :D:D:D
Kiedy JKW czy też ja na forum piszemy o statystykach, które zaciemni teoretyczne wprowadzenie prywatnego banku chodzi o to, że twórca systemu nie będzie w takim wypadku posiadał części informacji na temat przepływów kapitałowych. Jak szczegółowo wyjaśnił JKW w swoim artykule wiedza ta jest mu absolutnie niezbędna do planowania przyszłości systemu.

Dodatkowo bank prywatny to niebezpieczeństwo prania brudnych pieniędzy. Aplikacje zewnętrzne mogłyby przecież przelewać pieniądze bez udziału centralnej bazy, a więc pole do popisu dla kolejnych chłopców-dodrukowców byłoby szerokie.
Świetnie, to teraz proszę jeszcze napisać dlaczego?
Panie Hohenzollern, ja nic nie rozumiem z tego co pan napisał. Wspominał pan, że nie zgadza się z niektórymi tezami zawartymi w artykule. Zapytałem - z którymi. Więc - z którymi?