Piotr III Łukasz
Komentarze
♥♥♥
Ano, zapłaciło, zapłaciło.
Jakoś tak jak patrzę na swoje zarobki, to crackerów mam ochotę powiązać za chuje i z wysokiego okna spuścić.
Rzucę się tantiemą i przyznam, że też używam Pajączka.
Drażni mnie przez większość czasu, ale skoro się za niego zapłaciło, to nie chce się od niego odchodzić :-)
Ano właśnie. A sól można aplikować na różne sposoby, dopełniać pseudo przypadkowymi danymi i używać różnej soli np. w zależności od tablic z haszowaniem (problem kolizji tutaj nie występuje).
Haszowanie MD5 jest całkowicie wystarczające, tylko trzeba go odpowiednio używać.
A skąd gwarancja, że to ciąg wejściowy?
Naprawdę nie chcę uchodzić za malkontenta, wynagradzam to tantiemą. Inicjatywa rzeczywiście - o tyle cenna, co chaotyczna a treść nieco ze sobą sprzeczna. Wspomnienia autora też nie wystawiające najlepszego świadectwa, choć rozumiem ten punkt widzenia - też chciałem haszować hasze swego czasu.
Normalnie pluralis majestatis :-)
A tantiema się należy.
Tantiemów żałował nie bydę
w końcu nie ja za to płacę
artykuł rewela, w pytę
to dzieło określa klasę.
lol
wspieram tantiemami kolegę z kursu ;-)
Rewelacja :-)
Tantiemy spod palca :-)
Bardzo polecam i zasilam tantiemami :-)
Dziękuję, Wam, towarzysze ;-)
Kiedy rzeczywiście ten poranek jest lepszy po dobrym... hm... Ja chyba nie powinienem być bezpośredni :-)
Ale tantiemy się należą.
No, Pan na pewno na tym nie skorzysta.
Z powodów dosyć oczywistych.
Panie, a kto potrzebuje Pańskich potwierdzeń?
Jako prezes DSC to wziąłby Pan nie zabierał przy mnie głosu. Bo a nuż nieprzyjemnie to skomentuję i znowu pozwie mnie Pan do Sądu za to, że napiszę co o DSC i o Panu myślę?
Zamówiłem cztery beczki!
I polecam promocję każdemu.
Wie Pan, to kwestia czasu.
Jesteśmy, z definicji i statystycznie (bo przypadek ma swoje prawa) najbardziej dochodową kopalnią.
Mam dobry humor, ale akcje naprawdę są tańsze.
Warto skorzystać!
Mam nadzieję, że zwiększymy ilość akcjonariuszy i ilość posiadanych przez nich akcji :-)
Rewelacyjna inicjatywa!
Właśnie myślałem o założeniu knajpy tylko po to, aby winko sobie dojrzewało spokojnie - a tu proszę!
Rewelacja.
Nie chce mi się czytać, ale tantiemy się należą :-)
Ja bym potrafił, jako wybitny specjalista, ale artykuł nie przedstawia zalet Lanigrii :-)
No, to zawsze moja druga knajpa, do której wpadam ze znajomymi :-)
Kto rano wstaje, ten leje jak z cebra.
Daję tysiaka tantiem.
Przednie :-)
Śliczne wręcz :-)
No właśnie :-)