Piotr III Łukasz
Komentarze
Szczerze mówiąc, głosowałem, więc szkoda.
Ale... W sumie, pożyjemy, zobaczymy, przecież może się okazać, że będzie super.
Nic nie rozumiem a więc na pewno jest to mądre!
A to na pewno!
Wracałem do Sarmacji jako wędrowiec, ale w odpowiedniej odległości, dyskretnie trzymając się cienia, jechały wozy z beczkami.
W końcu, jak już się zgodziliśmy, od czegoś trzeba zacząć :)
Drogi Żebraku, wiesz że najdłuższa nawet podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Więc dlaczego nie mielibyśmy sobie go uprzyjemnić :)
Incisive! Co za miłe zaskoczenie!
Witam Waszmość serdecznie i - jako dziad proszalny - również zapraszam na plac budowy. Myślę, że uda nam się spożyć garniec przedniego trunku i powspominać stare-jak-zawsze-dobre-czasy :)
Ten również, jeśli można. Zbieram do aktywności!
@GuedesDeLima Tak, ale proszę mnie nie zawstydzać

@RCA Wasza Książęca Mość, ja nadal obstaję przy swoim. Ale nie sądzę aby jakieś powody miały zaistnieć!

@RCA @Helwetyk Mam te dyski twarde, postaram się na nich coś znaleźć, ale to na pewno potrwa. Choćby znalezienie interfejsu IDE USB... I nie wiem w jakiej są kondycji, równie dobrze mogą w ogóle nie działać :/
@Rihanna dałbym dwa serca, ale nie idzie :)
@piwniczak a jeszcze kiedyś, skrzyp kolana, to w ogóle, skrzyp biodra, rotatora nie było, skrzyp ostatniej komórki mózgowej :)
A jak się w dzisiejszych czasach w ogóle do KSZ zaciągnąć? Gdzieś zarabiać trzeba...
Chyba mam idola w KS :/
Serio taki dym się robi o przełożenie koronacji?
Czasy się jednak zmieniły :/
Zamieszkałem w Eldoracie... Mam nadzieję coś dobrego tam zrobić :)
Ale na koronację wpadnę :D
To wszystko było inaczej! W każdym razie - oficjalnie.
@RCA ano widzisz, nie ma lekko :) Gratulacje!
A nie ma za co :-)
Z pozdrowieniami dla linii tramwajowych od naszych:
http://www.prawda.sarmacja.org/Transport/Tramwaje.xhtml
i wraz z kolejną tantiemką :-)
A co do tramwajów...

http://www.prawda.sarmacja.org/Transport/Tramwaje.xhtml

W Prawdzie były tramwaje, zanim CdB przyszło na świat :-)
Dam Wam tantiemkę, moja przynajmniej się liczy ;-P :)
Rzeczywiście - pominęliśmy podatek. Przyznaję szczerze - nie pomyślałem o tym, bo i tak niewiele zmienia - jest stały, a strata ciągle pozostaje stratą.
Natomiast co do zwrotu podatku - symulacja nie uwzględnia promocji. To sprawa indywidualna każdego miasta - mogą się zdarzyć takie, które będą zwracały trzykrotność podatku, bo ktoś ma taką urodę :-)
♥ Rewelacja :-)
Mimo, że nie wiecie, gdzie się stołować.
Tantiema gonie tantiemę...
☭- Dobra, dobra, opanuj się - słowa wymknęły się Kanclerzowi nieco bezwiednie. Szybko rozejrzał się i odetchnął z ulgą. Nikt nie powinien ich widzieć. Ich! Kanclerz wcale nie zamierzał - a wkażdym razie tak sobie powtarzał - pozostawać w konspiracji ze Służbami Specjalnymi obcego królestwa. Wyciągnął komórkę.
- Podjedźcie po mnie na skwer Bohaterów Włókiennictwa.

Czekał dwadzieścia minut, bezmyślnie wpatrując się w pomnik Nieustraszonego Gieroja Mietka. Zastanawiał się co zrobić. Czy powinien powiadomić Księcia? Służbę Racji Stanu? Swoją wróżkę? Zapytać o zdanie najbliższego farmaceutę?

W pewnym momencie zorientował się, że zaczyna majaczyć.
- Aha! - wykrzyknął. - Pewnie dosypał mi czegoś do wizytówki!☭