Piotr III Łukasz
Komentarze
Ja pisząc zapraszamy też miałem na myśli ogólnie SLP, do Ekstraklasy to i mnie daleko!
Ja nie mam czasu nawet komentarzy przeczytać :(
Dziękuję za życzenia, nawoływania i za złapanie się na clickbait :)
Kocham Was, wrócę, zapiertentegowuję :/
To jest po prostu doskonałe!
Dr Strangelove - sercuję
Widzę fellatio - sercuję
Pewnie, że popsuł, Belzebub jeden
Hagakure! Pierwszy wspólnik w interesach! Ile tu wspomnień jest!
Tajemnica produkcji, ale zainteresowałbym się kukułami :)
NIE LĘKAJCIE SIĘ!

Każda próba ograniczenia Kukulicy spotka się z gwałtowną i natychmiastową reakcją Waffen-OK. Dla spragnionych otworzyliśmy Kukulicownię!
Przepraszam, jeden tab za daleko i poszło bez tantiemy, już się poprawiam :)
@Hugo Można by powiedzieć, że to przypadek, ale ja wolę wierzyć, że to na dobry omen NTOK!
@Nthiefs czterech Panów to jeden ja, dziwnie, jak się o tym pomyśli :)
@RCA No, młodzi tak, ale żeby zaraz szczupli :D No, chyba że liczyć mnie za trzech, to w miarę szczupłych ;)
@KonradFriedman Szanowny Panie Kanclerzu, pragnę podkreślić, iż nic nie wspominałem o wykluczaniu się. Chwaliłem oryginalność rozwiązania po prostu.
W punkcie czwartym mamy trudności finansowe a w piątym - ogłoszenie rekrutacyjne? Oryginalnie.
Półmetek zgłaszania protestów.
Napiszę coś, co może się Panu nie spodobać. Nie wiem czy tak będzie, ale... Z Księstwa zostałem deportowany w 2012 roku o ile dobrze pamiętam. Czyli po 10 latach istnienia. Wie Pan, ile razy bywały kryzysy aktywności? Przestoje? Tak średnio raz na kwartał. Raz na pół roku - większy. A raz na rok - gdzie większość wieszczyła, że to już po Księstwie i zróbmy coś.
Niech ktoś.
I to wszystko przeżyliśmy. Po paru latach nieobecności widzę, że chociaż na tym polu nic się nie zmieniło, tylko narzekające twarze jakby nowsze :) Fajnie, że duch w narodzi nie ginie.
Tak więc zróbmy coś :D
Krucjata musi trwać!
@MarcelideBO A dziękuję, dziękuję, kolekcjonuję :D
Ja dlatego nadrabiam wykształcenie :)
Zawsze jak widzę napis "Zbiórka" to mam przed oczami osoby, które na wydane polecenie, zeskakują z biurka.
Chciałem się pochwalić, że również zorganizowałem konkurs na jedno pytanie, który wygrał Jego Książęca Mość a nagrodę ufundowała wspaniała dama Yenn :)
Nie dosyć, że wie, to jeszcze mu podziękują!