Piotr III Łukasz
Komentarze
@Hoenhaim a tu taka niespodzianka, no kto by się spodziewał. No rzeczywiście, taki nick wymyślny, to bardziej prawdopodobne.
@defloriusz na chwilę obecną wyobrażam to sobie jako: mapa, zasoby, życie (zdrowie), tutaj można ewentualnie zaimplementować zielarstwo. Wszystko sparametryzowane, nic nie ustawione na sztywno tak, aby można było dokładnie dograć parametry - aby nie było za łatwo ale też i nie za trudno. No i tak, aby nie było to obowiązkowe. To są takie założenia najbardziej podstawowe.
Wchodząc bardziej w szczegóły - chciałbym zaimplementować zużywanie się, zarówno narzędzi jak i surowców, dodać handel, budowy, środki transportu.
Byłaby infrastruktura i zasoby "państwowe" (drogi, mosty, ujęcia, bogactwa naturalne). Ciągle widzę to co zrobił JKW Piotr II Grzegorze i chciałbym iść w tym kierunku.
Szczegółowe przygotowanie algorytmu (bez tuningowania parametrów) to mniej więcej dwa tygodnie - stąd na razie wolę trzymać to w głowie.
Jako kandydat z pola elekcyjnego zakrzyknę wobec powyższego - ja też sobie nie wyobrażam, aby pieniądze na serwer zostały przekazane na coś innego.
@piwniczak Nie ma tak dobrze! NIA na pewno będzie potrzebne. Raz, że samo powstanie systemu będzie wymagało rozsądnego czasu a dwa - jest wiele wspaniałych rzeczy w KS, które trzeba będzie pospinać. Powiem wręcz, że przed NIA widzę kolejne wyzwania :)
Nie jestem typem człowieka, który obieca wszystko, byle tylko uzyskać wynik, więc odpowiem szczerze. Zielarstwo, jako takie, bardzo popieram.
Co do systemu - w pierwszej kolejności na pewno będę chciał zaimplementować gospodarkę, życie, jako takie, raczej w drugiej kolejności. Na pewno moja wizja obejmuje taką możliwość, jeżeli będzie zainteresowanie z narracją - oczywiście, nie widzę przeszkód. Natomiast nie mogę obiecać, że będzie to najwyższy priorytet.
@Zombiakov najwyraźniej jest to specyfiką państwa wirtualnego, działającego w takim a nie innym środowisku. Coś jak boskie moce w realu, gdyby ktoś takie miał. Nie byłoby fajnie? Poza tym, zaznaczyłem, że to moja subiektywna opinia o atrakcyjności Księstwa, niekoniecznie o umiejętnościach ówczesnych Książąt. Widziałem kod Jego Wysokości Piotra Mikołaja.
Moim zdaniem każda inicjatywa jest cenna przez sam fakt, że jest.
Życzę powodzenia, powiem więcej - w zasadzie się zgadzam z założeniami!
@leszcz o to to, to miałem na myśli
Brawo, niech żyjągrają!
Nigdy nie rozumiałem prób robienia republiki (albo w drugą stronę, królestwa) z KS
Takie opracowania szanuję
Świetne zestawienie, gratulacje!
Tutaj przynajmniej są emocje, u nas, w drugiej... chyba że dla kogoś jest zaszczytem awans do pierwszej ;)
No nie wiem, jak siedziałem, jako regent, to całkiem wygodnie było :)
Ale może to dlatego, że nie przejmuję się błahostkami.
Jest i drugi kandydat, podpisujcie :)
Tylko wrzucajcie korespondencję z rozgrywek na bieżąco!
Będę śledził z przejęciem :)
@GuedesDeLima Kukulica zawsze w moim sercu, bez dwóch zdań :)
A ja po pół roku powoli zaczynam wracać :)
Realioza jest straszna, sam tego doświadczam więc i to rozumiem :/
@Zombiakov ja nie jestem :D
@Vhris Tak było! Aż chce się powiedzieć - wtedy to były czasy, teraz nie ma czasów ;)
Kiedyś nad Toruniem powiewała flaga Księstwa, byłem przy tym.
Cóż poradzić na taki apel...
Hłe, hłe, hłe, ha, ha, widzieliście ten ciemny błysk z okolicy badyl mi w rękawie buja? Hłe, hep!
PS: TAK, TAK, TAK. Niedługo.