Piotr III Łukasz
Komentarze
Świetna ankieta, ciekawe podsumowanie i również zachęcam WKW do założenia identyfikatora, dzięki czemu można się pięknie wołać
#KSZ jak zwykle w formie i nie zawodzi, brawo!
Rzeczywiście, można by było - na ile by się dało - porównać wyniki
@AFvTD a nie, nie! To nie jest niepowodzenie, tylko mała pomyłka. A nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony i czekam na kolejne :)
Bardzo słuszna idea, jeżeli ma to być SLP, niech coś nas trzyma
Próbowałem, przepraszam, nie dałem rady - pewnie za stary jestem na taki tekst na takich obrazkach. Ale pracę widać :)
Tak by się chciało napisać :)
Wywiadu udzieliłem w poniedziałek, teraz czekam na tekst do autoryzacji (była to inicjatywa Pani przeprowadzającej wywiad, nie że sobie tego specjalnie życzyłem). Miejmy nadzieję, że wkrótce się ukaże.
Pierwszy awans, strach się bać co nas czeka!
Dziękuję wszystkim za życzenia!
Zdrowie już jest, pozostaje nabrać trochę sił, ale zaczynamy urzędowanie.
Ogromne podziękowanie dla Jego Książęcej Wysokości Helwetyka Romańskiego, wielmożnego Marcelego z Ossolińskich Bordońskiego oraz poważanego
Seweryna Santeckiego za sprawowanie regencji wystosują oddzielnie
Od siebie dodam, że jestem bardzo dumny i zadowolony z ochrony.
Uwielbiam grać w wolnych chwilach w szachy z Żandarmami.
A z Żandarmkami... w scrable.
@AlexJoe wygląda pięknie! Będę często jeździł... :)
@AlexJoe z chęcią nazwę przystanek nr 1: KSIĘŻNICZKI SYLWII - wpłata zrobiona!
Cytuję:
Dlatego też – nie jest z mojej strony złośliwością, ani próbą przekonywania do zmian. Po prostu mnie nie będzie, choć oczywiście niezmiernie tego żałuję.
@AF Proszę mi wierzyć, Wasza Królewska Wysokość, że te niesprzyjające okoliczności przyjmuję z żalem i również jest mi bardzo przykro.
Proszę przyjąć gratulacje i życzenia powodzenia!
Cieszy tak dobra kondycja naszej Marynarki, moje gratulacje!
Stosowne postanowienie jest już w Dzienniku Praw, ordery zaś w profilach ich posiadaczy.
Warto sobie od czasu do czasu przypomnieć.
Pamiętam, jak byłem zły na to, że wprowadzono wolną elekcję, jak kłóciło mi się to ze światopoglądem na monarchię. Jednak nie warto być starym piernikiem, który boi się zmian.
Biorąc pod uwagę swoją realową działalność, z chęcią spróbuję się i w wirtualnej :)
Moje gratulacje, w Dzienniku Praw znajduje się już odpowiednie nadanie, w profilach również.
PS: udało się ogarnąć, odznaczenia trafiły do profili Szanownych, gratuluję raz jeszcze, świetna robota Panowie!
Stosowne postanowienie

Słowem wyjaśnienia - w pierwszej chwili chciałem nadać odznaczenia wszystkim, którzy wygrali swą ligę. Ale potem doszedłem do wniosku, że czasami spadkowicze nie mają najmniejszego problemu z dominacją swojej klasy rozgrywkowej i że tym, co należy docenić najbardziej to wynik końcowy Ekstraklasy i zdobycie Pucharu.

Odznaczenia w profilach pojawią się, jak uda mi się to ogarnąć lub poprosić kogoś, kto to ogarnia.
Moje gratulacje!
Mnie, niestety, realioza nie dosyć, że nie pozwoliła ustawić dwóch ostatnich taktyk, to dzisiajszego meczu jeszcze nie widzałem, przedkładając Księstwo nad X11 :)
Jako v-ojciec Piotra Mikołaja i jeden z założycieli Księstwa, odbieram ten artykuł jako dobrą wróżbę.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych, powiadacie :)
@HochErik się prowadziło audycje w SarmaVoice, konkursy się robiło, nawet słuchowisko radiowe. To było coś!