Piotr III Łukasz
Komentarze
Ja wiem, czy szczęście, uwielbiam statystyki :)
Piękne, tylko właśnie, warto morze zmienić :)
Skoro sam się wysypał, to słaby szpieg ;)
Ja zawsze uważałem, że nie umiem grać w szachy. Bo nie umiem. Znam zasady, ruchy figur etc. Ale żadnych otwarć, sprytnych manewrów, nic... więc nawet nie próbuję.
Chciałem pośmieszkować a propos wielu tożsamości i głosów w głowie, ale przypomniałem sobie, że sam zaznaczyłem więcej niż jedną i cofnąłem się od drzwi.
Zresztą i tak nie mają klamki, więc...
Dostałem pismo z innego źródła... dowiedziałem się też, że cena to 1500, więc pozwoliłem sobie skorzystać z tego źródła i dotować kwotą 3000, co, mam nadzieję, jest rozwiązaniem akceptowalnym :)
Hm, po próbie autoryzacji przerzuca mnie na stronę błędu 404 :(
Świetna ankieta, ciekawe podsumowanie i również zachęcam WKW do założenia identyfikatora, dzięki czemu można się pięknie wołać
#KSZ jak zwykle w formie i nie zawodzi, brawo!
Rzeczywiście, można by było - na ile by się dało - porównać wyniki
@AFvTD a nie, nie! To nie jest niepowodzenie, tylko mała pomyłka. A nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony i czekam na kolejne :)
Bardzo słuszna idea, jeżeli ma to być SLP, niech coś nas trzyma
Próbowałem, przepraszam, nie dałem rady - pewnie za stary jestem na taki tekst na takich obrazkach. Ale pracę widać :)
Tak by się chciało napisać :)
Wywiadu udzieliłem w poniedziałek, teraz czekam na tekst do autoryzacji (była to inicjatywa Pani przeprowadzającej wywiad, nie że sobie tego specjalnie życzyłem). Miejmy nadzieję, że wkrótce się ukaże.
Pierwszy awans, strach się bać co nas czeka!
Dziękuję wszystkim za życzenia!
Zdrowie już jest, pozostaje nabrać trochę sił, ale zaczynamy urzędowanie.
Ogromne podziękowanie dla Jego Książęcej Wysokości Helwetyka Romańskiego, wielmożnego Marcelego z Ossolińskich Bordońskiego oraz poważanego
Seweryna Santeckiego za sprawowanie regencji wystosują oddzielnie
Od siebie dodam, że jestem bardzo dumny i zadowolony z ochrony.
Uwielbiam grać w wolnych chwilach w szachy z Żandarmami.
A z Żandarmkami... w scrable.
@AlexJoe wygląda pięknie! Będę często jeździł... :)
@AlexJoe z chęcią nazwę przystanek nr 1: KSIĘŻNICZKI SYLWII - wpłata zrobiona!
Cytuję:
Dlatego też – nie jest z mojej strony złośliwością, ani próbą przekonywania do zmian. Po prostu mnie nie będzie, choć oczywiście niezmiernie tego żałuję.
@anglov Proszę mi wierzyć, Wasza Królewska Wysokość, że te niesprzyjające okoliczności przyjmuję z żalem i również jest mi bardzo przykro.
Proszę przyjąć gratulacje i życzenia powodzenia!
Cieszy tak dobra kondycja naszej Marynarki, moje gratulacje!
Stosowne postanowienie jest już w Dzienniku Praw, ordery zaś w profilach ich posiadaczy.
Warto sobie od czasu do czasu przypomnieć.
Pamiętam, jak byłem zły na to, że wprowadzono wolną elekcję, jak kłóciło mi się to ze światopoglądem na monarchię. Jednak nie warto być starym piernikiem, który boi się zmian.