Piotr III Łukasz
Komentarze
Artykuł, po pierwsze za krótki, a poza tym takie ograniczenie ma sens itp.
Ale przynajmniej osiągnął swój cel - wywołał dyskusję :D
Ja również.
Próżnoś repliki się spodziewał... Co prawda to do endeka, ale skoro Piłsudski broni demokracji...
Cytuję:
Ależ Wasza Książęca Mość, ja wcale nie muszę ochłonąć.
Rzeczywiście, nie musi Jaśnie Oświecony. Ale dobrze by było :)
Poczekam aż Jaśnie Oświecony ochłonie i zdobędzie się na refleksję i jednak nieco szerszą perspektywę. Oraz znaczną nadinterpretację moich działań, jak też nadużywanie tejże nadinterpretacji.
Nigdzie nie napisałem, że gwarancją posiadania sprawnego Rządu jest wyrzucenie Sejmu do śmieci. Przykro słyszeć takie uproszczenia, naprawdę, stać Jaśnie Oświeconego na dużo więcej. Na szerszą perspektywę, kontekst i nie modyfikowanie mojej wypowiedzi na potrzeby swojej.
Podkreślam, że rozwiązanie Sejmu nie nastąpiło dla jego aktywizacji. Te rzeczy winni PT Posłowie załatwiać we własnym gronie. Rozwiązanie Sejmu nastąpiło aby jak najszybciej wyłonić działający Rząd, który będzie miał poparcie. Zostało to już tutaj wyłuszczone.

Zapewniam, że nie zamierzam ingerować w prace Sejmu jako takiego. Jednak conditio sine qua non sprawnego działania Księstwa jest sprawny Rząd.
@AFvTD Panie Marszałku, Prześwietny Hrabio, bardzo Pana przepraszam. Szczerze i z serca. Podtrzymując słuszność decyzji o rozwiązaniu Sejmu, co zostało tutaj wyłożone (za co też bardzo dziękuję, nie było mnie przy komputerze przez ostatnie parę godzin), rzeczywiście winienem być Pana o tym poinformować. Nie zrobiłem tego, ponieważ całą moją głowę zajmowały przygotowania do 17 rocznicy KS. Oczywiście słabe to wytłumaczenie, chciałbym jednak podkreślić, że żadna złośliwość, prowokacja, niechęć czy cokolwiek innego nie wchodziło i nie wchodzi w grę. Proszę przyjąć moje przeprosiny.
Brzmi... niepolitycznie, ale w końcu... żartujemy sobie w zamkniętym gronie ;)
To jakaś ta nazwa taka... niesarmacka :)
Mamy wolność, było nie było
Ja wiem, czy szczęście, uwielbiam statystyki :)
Piękne, tylko właśnie, warto morze zmienić :)
Skoro sam się wysypał, to słaby szpieg ;)
Ja zawsze uważałem, że nie umiem grać w szachy. Bo nie umiem. Znam zasady, ruchy figur etc. Ale żadnych otwarć, sprytnych manewrów, nic... więc nawet nie próbuję.
Chciałem pośmieszkować a propos wielu tożsamości i głosów w głowie, ale przypomniałem sobie, że sam zaznaczyłem więcej niż jedną i cofnąłem się od drzwi.
Zresztą i tak nie mają klamki, więc...
Dostałem pismo z innego źródła... dowiedziałem się też, że cena to 1500, więc pozwoliłem sobie skorzystać z tego źródła i dotować kwotą 3000, co, mam nadzieję, jest rozwiązaniem akceptowalnym :)
Hm, po próbie autoryzacji przerzuca mnie na stronę błędu 404 :(
Świetna ankieta, ciekawe podsumowanie i również zachęcam WKW do założenia identyfikatora, dzięki czemu można się pięknie wołać
#KSZ jak zwykle w formie i nie zawodzi, brawo!
Rzeczywiście, można by było - na ile by się dało - porównać wyniki
@AFvTD a nie, nie! To nie jest niepowodzenie, tylko mała pomyłka. A nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony i czekam na kolejne :)