Piotr III Łukasz
Komentarze
Ach...
To ja tantiemami służę... :-)
Tylko dłoń...? ;)
No niby mogłem, ale chciałem, aby maksymalna ilość grafiki była na serwerze KS.
Nie, nie można było, gdyż tutaj są odnośniki do dużych wersji flagi i herbu - a tam właśnie te wersje.
Nikt Panu nie każe czytać.
Niedługo jakiegoś przewodnika wydamy...
W ręce władz :D
No, mam na pewno, tych tysięcy stron zgubić i żal i wstyd by było.
A po co? Aby poprawić swoje samopoczucie.
A na Twojej ciekawości zbić parę tantiemów ;)
Kiedyś referencje, na wszelki wypadek, człowiek przy sobie nosił.
Teraz musiałby poszukać ;-)
Nie no, na urok to ja już jestem za stary.
Drzewiej bywało :-)
A czy to jest sens się budzić na te pięć minut? ;-)
Zapraszamy :-)
Hm... Ujmijmy to tak - przy mnie żadna 40 letnia dziewica się nie uchowa. Więc tak, zdecydowanie to legenda ;-)
Obawiam się, że w takim wypadku mogłaby zaginąć policja :-D
Oj tam, oj tam :-)
Czterdziestoletnia dziewica - to ofiara, z definicji :-)
Akurat ten tekst bardzo mi się spodobał, choć rzadko mi się podoba coś, co sam wymyślę :-)
Po odwiedzinach, czemu nie :-)
Polecam ostatnie zdanie ostatniego akapitu :-)
A historia Fundacji... to trzeba by porozmawiać ze starszymi mieszkańcami KS :-)
Brać udział może każdy, gorzej z zastanawiającymi zaginięciami konkurencji :-)
Opracujemy jakiś przewodnik :-)
Zdecydowanie, zdecydowanie :-)
Przy mnie nikt święty się długo nie uchowa :-)
A propos komentarzy, bo sprawa tyczyła właśnie ich...

Wyrok Sądu Koronnego w sprawie DSC vs Nowicki

" Niezależnie od powyższego należy stwierdzić z wysokim prawdopodobieństwem, iż słowa pozwanego polegają na prawdzie. W ocenie sądu zastosowana przez Dom Statystyk Camelon metodologia była niewystarczająca, aby nadać jej walor wiarygodności."
Wyrok Sądu Koronnego w sprawie DSC vs Nowicki

" Niezależnie od powyższego należy stwierdzić z wysokim prawdopodobieństwem, iż słowa pozwanego polegają na prawdzie. W ocenie sądu zastosowana przez Dom Statystyk Camelon metodologia była niewystarczająca, aby nadać jej walor wiarygodności."
Mnie tylko ciekawi, czemu Waszej Książęcej Mości nie ma na liście stronników :-) W końcu to Prawda!
No tak, oczywiście, z tym się całkowicie zgadzam.
Datek po Pana stronie, przyjęcie datku - po naszej!
Otóż to, właśnie :-)
Ale datki przyjmujemy!
Myślę, że należałoby przeprowadzić dokładne badania. Historia przedinternetowa Prawdy milczy na ten temat z powodu niezwykle skąpych źródeł.
Dziękuję :-)
Dziękuję :-)
Nie no, ja stronę umiem zrobić - o tyle o ile :-)
Z tym, że jestem niezwykle wdzięczny i doceniam propozycję :-)
A zabytki tak chcę góra dwa dziennie wsadzać (trochę jestem niecierpliwy - w zamierzeniu miał być jeden dziennie), aby nie wyglądało to na floodownie strony głównej :-)
Widać tak wtedy pasowało, jak to było pisane - bo nie ukrywam, że "ratuję" opisy ze starej strony :-)
Ta, jak kiedyś nie można było poczty fotografować...
Bo CIA nie wie, gdzie jest u nas poczta.
Wzory mundurów mogą być normalnie dostępne, żadna to tajemnica.