5681. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3. dzień opróżnionego tronu
Władze
Namiestnicy Sclavinii (od powrotu do korony w roku 2011):

  1. Guedes de Lima (13.11.2011 - 19.11.2011)
  2. Michał August Staropodlaski (19.11.2011 - 25.11.2012)
  3. Michał Jerzy Hass (25.11.2012 - 17.03.2013)
  4. Andrzej Swarzewski (17.03.2013 - 20.07.2013)

Konsulowie Sclavinii (ex officio współnamiestnicy Sclavinii):

I konsulat (10.10.2013 - 10.12.2013):
II konsulat (10.12.2013 - 10.02.2014) :
III konsulat (10.02.2014 - 10.04.2014)
IV konsulat (10.04.2014 - 10.06.2014)
V konsulat (10.06.2014 - 10.08.2014)
VI konsulat (10.08.2014 - 10.10.2014)
VII konsulat (10.10.2014 - 10.12.2014)
VIII konsulat (10.12.2014 - 10.02.2015)
IX konsulat (10.02.2015 - 10.04.2015)
X konsulat (od 10.03.2015)
Przewodniczący Izby Obywatelskiej oraz Marszałkowie Kapituły:

  1. Młynek Kawowy (24.09.2013 - 25.11.2013)
  2. Michał Jerzy Hass (25.11.2013 - 30.01.2014)
  3. Mateusz von Lichtenstein-Iontz (30.01.2014 - 6.04.2014)
  4. Rafał Jan (6.04.2014 - 28.04.2014)
  5. Michał Bryennios (30.04.2014 - 30.06.2014)
  6. Młynek Kawowy (30.06.2014 - 26.08.2014)
  7. Michał Bryennios (26.08.2014 - 18.09.2014)
  8. Yutte Pónkrokk (18.09.2014 - 18.11.2014)
  9. Wincenty Wałachowski (18.11.2014 - 18.01.2015)
  10. Młynek Kawowy (18.01.2015 - 13.04.2015)
  11. Wincenty Wałachowski (od 13.04.2015)