6179. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
176. dzień panowania Piotra III Łukasza
Poczet Kanclerzy
herb_160_191.png


POCZET KANCLERZY
Księstwa Sarmacji


Rząd Książęcy JKM Piotra Mikołaja 25 maja 2002 — 7 marca 2003 287 dni
1. JKM Robert Fryderyk 8 marca 2003 — 30 stycznia 2004 329 dni
2. Bartłomiej Staniszczak 30 stycznia 2004 — 5 marca 2004 36 dni
(1.) JKM Robert Fryderyk 6 marca 2004 — 23 czerwca 2004 110 dni
3. Piotr Paweł I 24 czerwca 2004 — 27 sierpnia 2004 65 dni
4. JKW Piotr II Grzegorz 28 sierpnia 2004 — 4 listopada 2004 69 dni
Rząd Książęcy JKM Piotra Mikołaja 5 listopada 2004 — 12 czerwca 2005 220 dni
(1.) JKM Robert Fryderyk 13 czerwca 2005 — 17 listopada 2005 158 dni
(3.) Piotr Paweł I 18 listopada 2005 — 16 grudnia 2005 29 dni
5. Prokrust Zombiakov 17 grudnia 2005 — 14 marca 2006 88 dni
6. Mateusz Cezar 15 marca 2006 — 18 kwietnia 2006 35 dni
7. Timan Demollari 19 kwietnia 2006 — 23 czerwca 2006 66 dni
(5.) Prokrust Zombiakov 24 czerwca 2006 — 18 września 2006 87 dni
8. Krzysztof Kwazi 19 września 2006 — 20 grudnia 2006 93 dni
9. Elijahu Rosenkranz 21 grudnia 2006 — 11 stycznia 2007 22 dni
10. Zbyszko von Thorn-Broniek 12 stycznia 2007 — 23 luty 2007 43 dni
11. Mikołaj Torped 24 lutego 2007 — 15 marca 2007 20 dni
12. Michał Czarnecki 16 marca 2007 — 28 marca 2007 13 dni
13. Dariusz Kedar 29 marca 2007 — 30 czerwca 2007 94 dni
(8.) Krzysztof Kwazi 1 lipca 2007 — 1 października 2007 93 dni
14. Mateusz von Thorn-Chojnacki 2 października 2007 — 28 grudnia 2007 88 dni
15. JKW Daniel Łukasz 29 grudnia 2007 — 6 kwietnia 2008 100 dni
(1.) JKM Robert Fryderyk 7 kwietnia 2008 — 1 maja 2008 25 dni
16. Michael von Lichtenstein 2 maja 2008 — 20 czerwca 2008 50 dni
17. Paviel von Thorn-Broniek 21 czerwca 2008 — 10 sierpnia 2008 51 dni
18. Michał Korab-Kaku 11 sierpnia 2008 — 6 lutego 2009 180 dni
(10.) Zbyszko von Thorn-Broniek 7 lutego 2009 — 2 marca 2009 24 dni