5934. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
225. dzień panowania Roberta Fryderyka
Informacje podstawowe
AE792
numer paszportu
21.04.2012 r.
data wydania
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
imię i nazwisko
Diuczessa-Wicehrabina, Obywatelka
status
Eldorat
miejsce zamieszkania
Rihanna
nick na forum
Tytus Aureliusz-Chojnacki
dane małżonka/ki
K
płeć
TAK (10 dni)
aktywność
22.08.2018 00:02
logowanie (forum)
21.08.2018 23:59
logowanie (system)
kpr. rez.
stopień wojskowy
mgr net.
tytuł naukowy
Herb i odznaczenia
diuk

Jaśnie Oświecona
Rihanna Aureliuš-Sedrovski,
Diuczessa Sedrov

 

2
2
2
3
2
2
2
3
5
3
4
2
3
3
3
5
Adnotacje
Jestem Rihanna. Pochodzę z Baridasu, a obecnie mieszkam w Królestwie Teutonii. Mam piękny dom w Auterze. Obecnie Legat Koronny na Dworze Książęcym Jego Książęcej Mości Roberta Fryderyka. Posłanka na Sejm. Prorektor ds. finansowych w Akademii Sclavińskiej, jak i również pełnię tam obowiązki dziekana Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales.

Obecnie w centrali:

Wicemarszałek Sejmu - 21.01.2017 r. - 07.08.2017 r., 09.05.2018 r. - nadal

Posłanka na Sejm XL, XLIV, XLVII, XLVIII, LV i obecnej kadencji.

Obecnie w samorządach:

Minister Kultury w Konsulacie Sclavinii - 28 czerwca 2018 r. - nadal

Senator w Konsulacie Sclavinii - 29 maja 2018 r. - nadal

Pozostałe funkcje obecnie:

Prorektor ds. finansowych w Akademii Sclavińskiej - 06.05.2018 r. - nadal

Dziekan Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales - 03.06.2018 r. - nadal

Dawniej w Centrali:

Legat Koronny - 20.01.2018 - 09.07.2018 r.

Minister ds. edukacji - 10.10.2016 r. - 12.05.2017 r., 03.09.2017 r. - 13.11.2017 r.

Marszałek Sejmu - 19.08.2016 r. - 16.10.2016 r.

Minister Finansów i Gospodarki - 29.11.2013 r. - 9.03.2014 r. oraz 20.08.2016 r. - 30.09.2016 r.

Minister Informacji - 7.05.2012 r. - 13.08.2012 r., 16.11.2012 r. - 24.12.2012 r. oraz 10.08.2016 r. - 30.09.2016 r.

Podkanclerzy - 27.09.2015 r. - 26.10.2015 r. oraz 27.05.2015 r. - 1.07.2016 r.

Minister Dziedzictwa Narodowego - 3.09.2015 r. - 26.09.2015 r. oraz 26.03.2016 r. - 1.07.2016 r.

Administrator SOBOS - 24.04.2013 r. - 12.04.2014 r. oraz 5.01.2016 - 31.05.2016 r.

Sekretarz ds. wynagrodzeń - 17.07.2015 r. - 21.07.2015 r.

Lokalnie pełniłam następujące funkcje:

Regent Królestwa Teutonii - 18.01.2018 - 22.01.2018

Lady Ekonom Królestwa Teutonii - 27.11.2016 r. - 19.08.2017 r.

Starościna Loardii (KT) - 25.10.2014 r. - 31.08.2015 r. oraz 17.03.2016 r. - 03.07.2016 r.

Lady Koadiutor Królestwa Teutonii - 17.04.2014 r. - 19.05.2015 r. oraz 12.08.2015 r. - 11.10.2015 r.

Marszałek Senatu Królestwa Teutonii - 17.04.2014 r. - 11.10.2015 r.

Naczelnik Ligi Miast Złotego Brzasku (KT) - 1.11.2013 r. - 23.08.2014 r.

Minister-Prezydent (KB) - 17.04. 2013 r. - 17.07.2013 r.

Minister Finansów i Gospodarki (KB) - 31.12.2012 r. - 18.02.2013 r.

Podskarbi Królestwa Baridasu - 16.05.2012 r. - 06.11.2012 r.

Pozostałe funkcje:

p.o. Dziekana Wydziału Historii i Nauk Humanistycznych - 25.04.2018 r. - 02.06.2018 r.