5718. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
9. dzień panowania Roberta Fryderyka
Książęce Miasto Grodzisk
O mieście
gro_573.png
Jak Sarmacja długa i szeroka, zachwyca swym wyglądem każdego mieszkańca i turystę. Kolebką sarmackiej kultury oraz najznamienitszym regionem Księstwa jest Starosarmacja — ze swoją wyśmienitą stolicą Grodziskiem. Książęce Miasto Grodzisk to portowe miasto którego początki sięgają odległych czasów na długo przed powstaniem Księstwa.

Jego wielowiekowa tradycja i bogaty dorobek przyciąga naukowców, znamienitych poetów, malarzy, pisarzy i innych artystów — również umarłych gdyż miasto płynie z polityki przyjaznej nieżywym i stara się podnieść standard ich (nie)życia.

Gdy raz zawitasz do Grodziska, zostaniesz w nim na zawsze. Sympatyczna atmosfera i pomocni mieszkańcy sprawią, że nawet nie pomyślisz o przeprowadzce. Chociaż w pierwszej chwili sąsiedztwo umarłych może Cię zdziwić to nim się obejrzysz Twój krąg znajomych poszerzy się o martwych sąsiadów i wspólnie spędzicie pozostałą wieczność.

Liczne inicjatywy sprawiają, że mieszkanie w Grodzisku to sama przyjemność. Znudziło Ci się centrum miasta? Wybierz się na otaczające Grodzisk równiny. Odrobina świeżego powietrza da Ci wytchnienie od gęstszej atmosfery Miasta Żywych i Umarłych. Chcesz oddać się nauce? Okolice Grodziska obfitują w przyrodnicze i historyczne zabytki, a miasto słynie z kultury innowacyjności łącząc doświadczenia martwych mieszkańców z zapałem żywych. Może jesteś z zamiłowania artystą? W Grodzisku doceniamy i nagrodzimy Twoją twórczość.

Zatem nie zwlekaj i wprowadzaj się do nas — Książęce Miasto Grodzisk czeka właśnie na Ciebie!
Informacje
M00001
numer ewidencyjny
Starosarmacja
własciciel miasta
Patryk Vindsor (AG556)
zarządca miasta
39 831,99 lt.
stan konta (Historia Rachunku)
19
poziom industrializacji
17/17
kantyna
Pracownicy urzędu miasta
Mieszkańcy miasta
A1685, Obywatel
A5787, Były Obywatel
AG699, Mieszkaniec
T1167, Obywatel
AE701, Mieszkaniec
AG006, Obywatel
AF958, Obywatel
AG097, Mieszkaniec
AG353, Mieszkaniec
AG349, Mieszkaniec
AG556, Obywatel
AG593, Mieszkaniec
AG654, Mieszkaniec
AG664, Mieszkaniec
AG676, Mieszkaniec
AG704, Mieszkaniec