5992. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
16. dzień regencji
Instytucja Prywatna
Rada Królestwa Teutonii
Opis instytucji
7xPyJ5Y2.png
fFnaT32x.pngQarD2XqY.pngIm8XGS15.pngLZPDz5GQ.png
Wdl8QgYI.png
S45r3HAO.pngZyvY1BlT.pngR7LFWHat.png
XcMecN82.png


O RADZIE KRÓLESTWA TEUTONII
Wc5jErmB.png

Rada Królestwa Teutonii to konstytucyjny organ władzy wykonawczej w Królestwie Teutonii. Powołana została nową konstytucją Teutonii. Szczegółowe regulacje prawne na temat Rady znajdują się w Ustawie Organicznej Senatu Teutonii o Radzie Królestwa Teutonii.

W celu usprawnienia prac Rady, a także by poprawić dostęp do informacji o podejmowanych przez Radę działaniach utworzyliśmy niniejszą instytucję. To tu znajdziesz najnowsze informacje o realizowanych projektach, planach na przyszłość. Tu odnajdziesz informacje o wolnych etatach, instytucjach teutońskich i rejestrach publicznych.

Pamiętaj, że Rada Królestwa Teutonii wspiera każdego Teutończyka. Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony! Strona ta, podobnie jak i inne odnawiane przez nas strony, realizowana jest w ramach programu Innowacyjna Teutonia.


O TEUTONII
Wc5jErmB.png

Królestwo Teutonii to piękna, choć niespokojna kraina, gdzie codzienne życie przeplata się z legendą dni przeszłych. Żyje tu bitny, mężny i honorowy lud, który tradycję i rodzime wartości kultywuje w najdrobniejszej nawet codziennej sprawie. Właśnie na tej ziemi, w każdym teutońskim domu teutonizm to pilnie strzeżona relikwia w skarbcach dzielnych teutońskich serc.

Teutonia pojawiła się w Internecie pod koniec lipca roku pańskiego 2003, choć podówczas zwała się inaczej. Były to bowiem czasy Cesarstwa, gdy jeszcze ziemie te nie były częścią Księstwa Sarmacji. W tamtych dniach Cesarstwo, niczym wielki lew, wspinało się na łapach sukcesów powiększając własne ziemie, wpływy i kontakty międzynarodowe, w tym z nacjami zagranicznymi.

Sl8WN00G.png R12hwV20.png
6ahKCx27.png KFhz2Jao.png

Wc5jErmB.png
x7Z41bEH.png
XcMecN82.png
Informacje
S00065
numer ewidencyjny
Teutonia (Wojciech Hergemon)
właściciel instytucji
Carmen Laurent-Asketil (AG472)
zarządca instytucji
10,10 lt.
stan konta (Historia Rachunku)
Srebrny Róg
lokalizacja siedziby