5626. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
1432. dzień panowania księcia Tomasza Ivo Hugona
Instytucja Prywatna
Bereza Kotwicka
Opis instytucji
Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej!

Czym jest Ostateczna Krucjata? Trudno orzec. Czymkolwiek by nie była i przeciwko czemu nie byłaby prowadzona - znajdujesz się w samym jej sercu. Bereza Kotwicka jest osadą na nizinie miryjskiej, opodal Nowego Kotwicza. Swoją siedzibę ma tutaj Waffen-OK, czyli sclaviński korpus ekspedycyjny, którego dzielni bojowcy znaleźli się w awangardzie zajazdu, jakiego dokonano na Nowy Kotwicz. Pokonali wówczas odśrodkowe siły, które uzurpowały sobie prawo do odwiecznego sclavińskiego dziedzictwa i zaprowadzili prawo i porządek. Dużo prawa i porządku.

Nie łamiąc uświęconej tradycją polityki jednego miasta, Waffen-OK walczy w Berezie o następne tysiąc lat Konsulatu Sclavinii. O jego bezpieczeństwo oraz aktywność. Czuwa nad tym Komendant Berezy Kotwickiej. Osadę charakteryzuje rekorodowa ilość szubienic pozostających do dyspozycji władzy publicznej (1,3 na głowę mieszkańca wg danych z marca 2015 roku) oraz finezyjny styl architektoniczny.

Prosimy nie korzystać z opcji „Złóż podanie o zatrudnienie” bez uprzedniego kontaktu z osobą stojącą na czele instytucji. Aktualne oferty pracy są dostępne na forum Konsulatu Sclavinii — zapraszamy!

instytucja.png
Informacje
S00040
numer ewidencyjny
Sclavinia (Robert von Thorn)
właściciel instytucji
Mustafa Owski (A9160)
zarządca instytucji
0,00 lt.
stan konta (Historia Rachunku)
Eldorat
lokalizacja siedziby