6175. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
172. dzień panowania Piotra III Łukasza
Instytucja Prywatna
Prywatna Agencja Sensownych Inicjatyw
Opis instytucji
Opis Instytucji

PASI, czyli Prywatna Agencja Sensownych Inicjatyw ma na celu tworzenie wyszukanych eventów, projektów i aktywności dla wszystkich Sarmatów. Nie straszne nam żadne wyzwania i zrobimy wszystko, aby życie w Księstwie było ciekawe i dynamiczne.


Wykonane inicjatywy/systemy

PASI to młody, choć już na realia sarmackie, nie tak nowy, twór, mający już na swoim koncie kilka ciekawych i barwnych projektów oraz inicjatyw. Na pierwszym miejscu wymienic trzeba, jako największy projekt - Mordokłaki, grę przeglądarkową, która na razie została zawieszona (wkrótce wznowienie na nowych zasadach). Betatesty przebiegły w miarę pomyślnie i trwają prace nad rozwinięciem projektu, aby był przede wszystkim ciekawszy. Agencja ma na koncie także stworzenie serwisu dla Gellonii i Starosarmacji, do ciekawszych rozwiązań na niej należą Krokodyl Gucio, Tropicana Drink, Restauracja GiS oraz jedna z nowszych inicjatyw: Ciepłe i Puchate.

PASI na koncie ma także stworzenie strony Teutońskiej Filharmonii Królewskiej na podstawie projektu Aleksandra Damiana Sedrowskiego.

Ważny punkt to także Plebiscyt na Sarmatę Roku, w którym wybiera się najlepszego z najlepszych, Sarmatę uznanego przez ogół społeczeństwa za tego, który włożył najwięcej w rozwój Księstwa w ostatnich miesiąca. Nieodłączną częścią PASI jest także Liga Snookera, dla której to powstał specjalny serwis internetowy prezentujący przegląd poprzednich turniejów, statystyki, archiwa, a będzie tego zdecydowanie więcej.


Pracujemy nad:

Na chwilę obecną trwają prace nad systemem meldunkowym GiS, a także nad ZOO. Najszybciej jednak zostanie udostępniona całkiem nowa inicjatywa: #ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo. Ciekawy? Już niedługo więcej szczegółów! :)
Będzie się działo!
Informacje
S00016
numer ewidencyjny
Rattus Norvegicus-Chojnacki (AC474)
właściciel instytucji
brak zarządcy
zarządca instytucji
202,71 lt.
stan konta
25 %
Podatek od Tantiemy
Nadzieja
lokalizacja siedziby
Pracownicy