5681. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3. dzień opróżnionego tronu
Mikro, Siergiusz Asketil, 28.03.2016 r. o 14:26:17, tantiemy: 10 867.00 lt
Poczet Prezydentów Mikroświatowej Unii Piłkarskiej (2009 — 2016)
Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
62dwyr95.png
Mając na uwadze trwający v-Mundial, kiedy osoby nieinteresujące się na co dzień wirtualną piłką nożną robią wyjątki, podrzucam kolejną publikację z serii zboczonych statystyk i zestawień — poczet Prezydentów Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. Są to wszyscy szefowie organizacji od czasu wprowadzenia nowego Statutu MUP w 2009 roku, który unowocześnił organizację i zakończył wszechobecny chaos.

Zestawienie jest o tyle ciekawe, że ukazuje dominację Sarmatów i Palmowców w tej organizacji, a także problemy z przekazaniem władzy.

Jeżeli ktoś chciałby nieco bardziej zainteresować się Mikroświatową Unią Piłkarską, polecam skontaktować się z prezesami lokalnych federacji piłkarskich. Każdy samorząd ma właściwą dla swojego terytorium.




08D7TR27.png
jtlr80Fn.png
6RZg5z2q.png
0mm9SbTL.png
6RZg5z2q.png
s8iy5a3C.png
f74F3c35.png
0mm9SbTL.png
w2SD0Ben.png
u124jKub.png
u124jKub.png
6aSRH96t.png
f74F3c35.png
u124jKub.png
H119nYd8.png
u124jKub.png
qQKWTDzg.png
rgC1JC90.jpg
08D7TR27.png
Robert Janusz von Thorn

Prezydent MUP

18 sierpnia 2009 — 18 lutego 2010
de facto do 24 kwietnia 20101

184 (249) dni

Mateusz Walczak

p.o. Prezydenta MUP
de facto — jako delegat główny2

24 kwietnia 2010 — 10 maja 2010

16 dni


Marcin Sokołowicz

Prezydent MUP

10 maja 2010 — 30 października 2010

173 dni

Edward II

Prezydent MUP

30 października 2010 — 30 kwietnia 2011
de facto do 17 czerwca 20113

182 (230) dni


Marcin Sokołowicz

Prezydent MUP

17 czerwca 2011 — 12 września 2011

87 dni


Jacek do Nascimento

Prezydent MUP

12 września 2011 — 12 marca 2012

182 dni




brak władz

12 marca 2012 — 18 maja 2012

67 dni

Edward II

p.o. Prezydenta MUP
de facto — jako delegat główny2

18 maja 2012 — 1 czerwca 2012

14 dni


Manaf ben Saada

Prezydent MUP

1 czerwca 2012 — 19 sierpnia 2012
kadencja skrócona przez Radę Delegatów

79 dni

Zbyszko von Thorn-Broniek

p.o. Prezydenta MUP
de facto — jako delegat główny2

19 sierpnia 2012 — 19 września 2012

31 dni

Zbyszko von Thorn-Broniek

Prezydent MUP

19 września 2012 — 19 marca 2013
de facto do 5 sierpnia 20133

181 (320) dni

Juan Pablo Morales

Prezydent MUP

5 sierpnia 2013 — 5 lutego 2014

181 dni




brak władz

5 lutego 2014 — 15 lutego 2014

10 dni


Zbyszko von Thorn-Broniek

p.o. Prezydenta MUP
de facto — jako delegat główny2

15 lutego 2014 — 2 marca 2014

25 dni

Siergiusz Asketil

Prezydent MUP

2 marca 2014 — 26 sierpnia 2014

177 dni


Zbyszko von Thorn-Broniek

Prezydent MUP

26 sierpnia 2014 — 3 lutego 2015

161 dni


Igor Żdanow

Prezydent MUP

3 lutego 2015 — 27 marca 2015
kadencja skrócona przez Radę Delegatów4

52 dni

Juliette da Firenza

Prezydent MUP

27 marca 2015 — 15 marca 2016
pomiędzy 27 września a 3 października 2015 de facto5

348 (354) dni


Robert Janusz von Thorn

Prezydent MUP

od 15 marca 2016





1 — 24 kwietnia 2010 roku Rada Delegatów przegłosowała odwołanie Prezydenta MUP, choć jego kadencja — zgodnie ze statutem MUP — skończyła się w lutym.
2 — delegaci główni, w przypadku nieaktywność Prezydenta lub jego braku, mają prawo przejąć obowiązki związane z wyborem nowych władz statutowych.
3 — z uwagi na brak chętnych do objęcia fotela Prezydenta MUP była to de facto kontynuacja kadencji, de iure zaś zarządzał Unią w zastępstwie, jako delegat główny.
4 — Prezydent pełnił swoje obowiązki do czasu wyłonienia następcy.
5 — przedłużona kadencja zakończyła się 27 września — w czasie procedury wyłaniania nowego Prezydenta. Choć 3 października dotychczasowa Prezydent uzyskała reelekcję, przez 6 dni pełniła obowiązki Prezydenta de facto jako delegat główny.




9q3Qx6W1.png
Przedsiębiorstwo Mikro — oficjalny partner Mikroświatowej Unii Piłkarskiej
Dotacje
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Vladimir ik Lihtenštán, 28.03.2016 r. o 14:28:27
Zamiast mieszanki awatarów i herbów mogłeś dać flagi krajów, z których prezydenci pochodzili, ale ogólnie <3.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Robert von Thorn, 28.03.2016 r. o 15:02:02
Bardzo mi tym pomogłeś :-P
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Ludwik Tomović, 28.03.2016 r. o 15:14:23
Dobra robota, ale uwaga o flagach słuszna :)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Tytus Aureliusz-Chojnacki, 28.03.2016 r. o 17:45:49
Jak zwykle profeska :) Szacunek za pracę
odpowiedz
Daniel January von Tauer-Krak, 28.03.2016 r. o 17:49:19
  • Sarmacja
  • Scholandia
  • Trizondal
  • Dreamland
  • Trizondal
  • Elderland
  • -
  • Dreamland
  • Al Rajn
  • Sarmacja
  • Sarmacja
  • La Palma
  • -
  • Sarmacja
  • Dreamland
  • Sarmacja
  • Baridas
  • La Palma
  • Sarmacja
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Robert von Thorn, 28.03.2016 r. o 19:02:29
Sieg i Ezio odwaliliście jedno z zadań, które postawiłem sobie w kampanii na prezydenta MUP ;) DZIĘKUJĘ :P
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Adam Jerzy Piastowski, 31.03.2016 r. o 08:11:36
A wszystko spina klamrą Robert Janusz von Thorn, przypadek? ;)
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany