6233. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
230. dzień panowania Piotra III Łukasza
Puls Sarmatów, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, 06.08.2014 r. o 20:26:26, tantiemy: 7 013.00 lt
Prześwietleni - wydanie specjalne
Seria wydawnicza: Prześwietleni
Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
4MdOBK7P.jpg

Puls Sarmatów jako pierwsza redakcja w kraju i jako zapewne jedyna dotarła do miejsca gdzie urlopuje nasz Książę! Jesteśmy w stanie zaprezentować Wam cudną fotorelację prosto od scholandzkiej agentury z którą w tym celu nawiązaliśmy współprace!

Książę Tomasz Ivo Hugo w ostatnich dniach przeszedł na zasłużony urlop. Rzekomo miał udać się na odział realny w stołecznym szpitalu, jednak nasze lokalni paparazzi, nie mogło go odnaleźć. Postanowiliśmy go odszukać, ponieważ kto, jak nie my opowie Wam gdzie nasz władca wybył?
Przez kilka ostatnich godzin przeczesywaliśmy Sarmację o odszukaniu Księcia. Jednak nie udało się. Z pomocą przybyła agentura scholandzka, która słynie ze swojej niezawodności.

Agenci-Bardzo-Specjalni-2004.jpg

Agentura scholandzka, postanowiła udać się na daleką wyspę Zimnograd, która pomimo swej nazwy jest bardzo gorąca i to nie ze względu na tańce brzucha, ale z powodu upalnej pogody. Zatrudniły się w hotelu "Helw5STAR" i obserwowały bacznie wszystkich gości. Warto zaznaczyć, że hotel słynie z goszczenia różnych VIP-ów (Sułtan Al-Rajnu, Karolina von Lichtenstein, Diuczyzna Sarmacka). Jednak w tak gorącym okresie gości brak! Uwagę Scholandczyków zwrócił pewien mężczyzna, bardzo podobny do Księcia. Okazało się, że to on, a nasi przebojowi agenci zdobyli gorące zdjęcia, które pragniemy Wam przedstawić!

1NvtPh5f.jpg

Książę, jest znanym miłośnikiem pływania. Nasi agenci (paparazzi), jak widzicie zdobyli gorące zdjęcia. Usłyszeli także rozmowę z personelem hotelu. Podobno nasz monarcha skarżył się, na brak prywatności. Groził, że posądzi hotel jak i również opowiadał, że naśle na nich pracowników Ministerstwa i zamknie ten burdel. Dopiero po dodatkowych zniżkach na zabiegi SPA, uspokoił się. Jednak ta fotka, to nie tylko.

02Gztd4w.jpg

Fotografia przedstawiająca małżonków, uprawiających swój ulubiony sport. Nie wymaga użycia wielu mięśni, nie męczy i co najważniejsze, odbywa się na tafli wody. Podobno niegdyś Wanda, stąpał po wodzie i Książę wielokrotnie o tym marzył. W taki sposób, chociaż nie kroczy, ale pełza. Ostatnie zdjęcie, przedstawia parę w bardzo romantycznej chwili. Cieszy nas niezmiernie to, że królewska para tak się wielbi!

qoYkCyyQ.jpg

Pamiętajmy, że wszystko Książę lubi robić w wodzie! Kto wie, może w przyszłości i tron będzie w głębinach rzek i oceanów?
Dotacje
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Mateusz Wilhelm, 07.08.2014 r. o 11:46:28
biedny Książe nawet na wakacjach mu nie dadzą spokoju ...
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Rihanna Aureliuš-Sedrovski.
Gotfryd Slavik de Ruth, 07.08.2014 r. o 21:33:26
Witam
Ciekawe jakiego filtra używa, co by się za bardzo nie spiekł na czekoladkę :p
Lubią ten komentarz: Rihanna Aureliuš-Sedrovski.
Calisto Norvegicus-Chojnacka, 08.08.2014 r. o 09:05:30
JKM Tomasz "Tryton" :D
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Tomasz Ivo Hugo, 22.08.2014 r. o 20:22:36
Pyyyszne :)
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany