6178. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
175. dzień panowania Piotra III Łukasza
Herold, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 31.01.2019 r. o 18:28:09, tantiemy: 5 992.00 lt
Przygotowania do wizyty Królowej Teutonii Joanny Izabeli w Almerze
Już w ten weekend, w dniach od 2. do 3. lutego w gościnę do JKM Konrada Jakuba w celach dyplomatycznych przybędzie Jej Królewska Mość, Królowa Teutonii Joanna Izabela. Jednakże Almera nie zamierza nie wykorzystać okazji i nie ugościć jakże znamienitego gościa bez należytej czci. Przygotowania trwają już drugi tydzień. Na pierwszy termin miasto nie było przygotowane i jakiż kamień spadł z serca, gdy wizyta została przeniesiona o tydzień. Wszyscy mieszkańcy miasta ciężko pracowali, aby przyozdobić miasto w jak najpiękniejsze wzory. Wymieniono wszystkie żarówki w latarniach ulicznych, jak również dopilnowano, aby wszystkie działki przy głównych ulicach były zadbane.

H4PTTFeJ.jpg
Jedna z alejek w Almerze

Dodatkowo przygotowano na wizytę JKM Joanny Izabeli Pałac Królewski w Almerze. Odnowiono elewację zamku, aby wyglądała jak nowa w trakcie odwiedzin.

Pa%C5%82ac-Buckingham3.jpg
Pałac Królewski

Tak samo odświeżono wnętrze zamku, a podłogi najważniejszych sal pokryto aksamitnymi dywanami. Na każdym stole położono wzorzystą serwetę, a krzesła podbito poduszkami. Przygotowano również pokoje sypialniane zarówno dla Króla Baridasu, jak również dla Królowej Teutonii. Poza aksamitną pościelą oraz puchowymi poduszkami przygotowano również garderobę oraz pokoje dla służby.

Nie próżnują również biura turystyczne, którym zlecono przygotowanie wycieczki po Almerze dla władców. Wśród przygotowanych atrakcji, oprócz zabytków przygotowano również emocjonujące rozrywki, które pozwolą podnieść poziom adrenaliny w organizmach dyplomatów.

Bia%C5%82y-Dom.jpg
Historyczna siedziba prezydentów

Najwybitniejsze talenty kulinarne od tygodnia szukają inspiracji do tworzenia nowych dań i ćwiczą sztukę gotowania, aby jak najlepiej przygotowywać wybitne dania dla Króla Baridasu i Królowej Teutonii. Na oczach obu władców pokazywane będą widowiskowe sposoby przygotowywania potraw. Nie pozwolimy oczywiście, aby głodowała służba Jej Królewskiej Mości. Dlatego też dla nich również przygotowana będzie strawa.

Na placu przy Trakcie Królewskim przygotowana została również scena, na której JKM Joanna Izabela będzie mogła wygłosić przemówienie do narodu baridajskiego.

Wszyscy mieszkańcy są żywo zainteresowani wizytą Królowej i wokół tej wizyty narosło wśród gminu wiele plotek. Ludzie wymieniają się wiadomościami na temat wyglądu i charakteru Jej Królewskiej Mości, a każda z nich jest inna. Mówi się również, że JKM Konrad Jakub dla JKM Joanny Izabeli zamierza pozostawić Jej Królewską Wysokość Susanne Delfinę Kierkeller
Dotacje
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Joanna Izabela, 31.01.2019 r. o 20:36:06
Nie mogę już się doczekać wizyty w Królestwie Baridasu ;)
Z niecierpliwością oczekuje wszystkich atrakcji, które przygotowano z okazji mojej wizyty.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Rihanna Aureliuš-Sedrovski, 01.02.2019 r. o 07:21:04
Tylko życzyć odwiedzin wielu ważnych osób. Baridas odzyska swoją świetność.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Erik Otton von Hohenburg, 02.02.2019 r. o 07:36:46
O 2 lutego! to już dzisiaj :)
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany