6233. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
230. dzień panowania Piotra III Łukasza
Trybuna Diuków, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 01.08.2018 r. o 17:19:56, tantiemy: 6 203.00 lt
Budowa lotniska dla połączenia lotniczego Grodzisk-Angemont
Szanowni Starosarmaci!
Grodziszczanie


Zgodnie z zapowiedzią oraz obietnicami wyborczymi, postanawia się o otworzeniu nowej linii lotniczej Grodzisk-Angemont, a w związku z tym również o budowie nowego lotniska, które otrzyma imię znamienitego podróżnika oraz jednego z najwspanialszych Burmistrzów Grodziska. Będzie to lotnisko im. Patryka Vindsora w Grodzisku. Będzie ono zlokalizowane w przeciwnej części miasta, przy ulicy Krzysztofa Czuguł-Chana, której również zostanie takie imię nadane w niedalekiej przyszłości. Budowa potrwa mniej więcej 3,5 miesiąca, jednakże o postępach będziemy informowali na bieżąco, prawdopodobnie na forum w przeznaczonym ku temu wątku. To tyle, jeżeli chodzi o wstęp. Teraz przedstawię państwu wizualizację portu lotniczego, a w drugiej części przejdziemy do przedstawienia samolotów, które będą podróżować tą prestiżową i luksusową linią lotniczą.
F6PBwzOZ.jpg
Spojrzenie z przodu na

Lotnisko ma zamiar zajmować areał o wielkości 5km x 4km, przez co będzie zdecydowanie przerastało wymagania przed nim stawiane, otwierając się na kolejne połączenia oraz ubezpieczając się na większą ilość aeroplanów stacjonujących na terenie lotniska, być może otwierając nowe możliwości militarne przed stolicą Książęcego Miasta. Na zdjęciu widać spojrzenie z przodu na kasy biletowe oraz elementy rozrywkowe zespołu lotniczego. Znajdziemy tam również biuro odpraw oraz miejsce na kontrolę bezpieczeństwa. Przed lotem zadbamy również o kontrolę biletów, ponieważ obowiązek posiadania paszportu nie został jeszcze zniesiony (jednakże dążymy do tego, aby kontrola graniczna pomiędzy Koroną Księstwa Sarmacji, a niedawno inkorporowanym Królestwem Hasselandu została zniesiona - szczególnie przed V edycją FOT, kiedy to ruch zdecydowanie wzrośnie. Na pasażerów oczekujących na rozprawę czeka naprawdę przyjemny i wygodny hol, natomiast na głodnych czeka mnóstwo miejsc, w których można sobie smacznie zjeść (od specjałów kuchni starosarmackiej i baridajskiej, po orientyckie specjały rodem z Trizondalu i Slawonii).
F2r2193p.png
Na oczekujących poza wygodnymi sofami czekają również różne rozrywki.

Najpiękniejszy jest port zmierzchem. Pięknie odbijane światło potrafi z zwykłego lotniska zrobić wspaniały widok, rodem z obrazu mistrzyni pędzla i pasteli Calisto Norvegicus-Chojnackiej.
0J1fha3a.png

Poza świetną bazą lotnisko posiada olbrzymi pas startowy, o długości prawie, że 0,7km długości i 450m szerokości oraz miejsce stacjonowania samolotów o wymiarach 2x1 km. Stawia to bardzo wysoko w rankingu starosarmackich portów lotniczych. Wzdłuż pasu startowego ustawione są barierki, zza których można oglądać start samolotów. Już dawno zauważono, że młodzież szkolna bardzo interesuje się lotnictwem i starają się oglądać starty tak często jak to tylko możliwe, nierzadko wagarując. Teraz zostanie im to umożliwione na wycieczkach szkolnych, co będzie dodatkowym zyskiem dla lotniska

8yL2D8Vm.png
Pas startowy

Wyczekujcie kolejnego artykułu, w którym przedstawimy wam nasze maszyny! Obecna wizualizacja nie oddaje w pełni wyglądu portu lotniczego i może ulec nieznacznym zmianom w trakcie budowy!
Dotacje
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Piotr Paweł I, 01.08.2018 r. o 18:04:35
Z nadzieją czekam na to połączenie. Trzeba jednak samolotów o dużym zasięgu. W stylu Airbusa A350 XWB ULR który ma zasięg 18 tys. km. Przy okazji - lotnisko w Angemont jest w trakcie przebudowy.
Ten komentarz czeka na serca.
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, 01.08.2018 r. o 18:20:14
Fejk! Samoloty nie istnieją!
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Hewret von Thorn, 01.08.2018 r. o 21:32:37
Tylko po co? To będzie taki drugi Radom.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 01.08.2018 r. o 21:40:16
@Hewret ale co zupki chińskie mają wspólnego z portem lotniczym? :D
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Hewret von Thorn, 01.08.2018 r. o 21:48:44
@AFvTD Że jedynie zupkę chińską będzie można tam zjeść za zawyżoną cenę w niby w strefie "bez cła", na pustym lotnisku ofc.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Michael Wolferine, 01.08.2018 r. o 21:56:31
>Zbuduj lotnisko
>Zbuduj lotnisko ze sklepem z zupkami chińskimi
Choose one to get more salary.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Helwetyk Romański, 01.08.2018 r. o 22:35:12
Tylko nie daje mi spokoju, co jest nie tak z obecnym Portem Lotniczym Grodzisk…?
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Stanisław Mostowicki, 01.08.2018 r. o 23:55:02
Zbudujmy Centralny Węzeł Komunikacyjny! Najlepiej na Cyberii.
Piotr Paweł I, 02.08.2018 r. o 08:31:41
Grodzisk jest na tyle dużym miastem, żer powinien mieć co najmniej trzy lotniska! A na Cyberii jest lotnisko w Valtarii. Z chęcią przekształcimy je w Centralny Węzeł Komunikacyjny, bo jest tam też port i stacja kolejowa...
Ten komentarz czeka na serca.
Albert Felimi-Liderski, 03.08.2018 r. o 12:55:21
Piękne lotnisko!
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
A będzie budowany w Zyriusz
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 04.08.2018 r. o 22:37:50
@Michal o ile sie Prokrust pojawi i sie zgodzi, to nie mam zadnych przeciwwskazan. Sam myślalem, zeby ogarnac to przed artykułem, ale mimo to potrzeba napisania byla silniejsza. (No aktywnosc systemowa mi sie konczyła, no xD)
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany