6114. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
111. dzień panowania Piotra III Łukasza
Park Stołeczny, Piotr III Łukasz, 20.07.2018 r. o 10:36:27, tantiemy: 3 666.00 lt
Pasterze Eldorat rozpoczęli 32 sezon rozpoczęty
W pierwszym starciu - remis
Musze przyznać, ze jestem bardzo zadowolony z pierwszego meczu. Graliśmy przeciwko drużynie, która chwile temu była w Pierwszej Klasie, jak na to - poszło nam wyśmienicie. Nie przegraliśmy! Co prawda tez i nie wygraliśmy, ale remis przed meczem brałbym w ciemno. Po meczu... nadal się cieszę, ale trochę żałuje straconych szans. O ile rezultat to zero do zera, to w szansach cztery do jednego dla nas. W posiadaniu piłki tez wypadliśmy nieco lepiej, pięćdziesiąt pięć do czterdziestu pięciu.
Z drużyny jestem bardzo zadowolony. Słoniki w jedenastce kolejki miały pięciu graczy, z każdego ustawienia (łącznie z bramkarzem). My zaledwie jednego - a i tak nie daliśmy sobie wklepać. Więc chyba na plus ten mecz? No i graliśmy na wyjeździe! Wiec na plus, a co tam. Bądźmy lepszej myśli.

Towarzysko z PC
Polonia Czarnolas to niby trzecia klasa, ale nie oszukujmy się - dwa ostatnie mecze wygrane, wcześniej tez sporo sukcesów, prowadzenie w trzeciej klasie wyraźne (ja wiem, był dopiero jeden mecz, no ale trzy do zera, to jednak trzy do zera). Drużyna silna, ma silnych zawodników. Moim zdaniem - murowany faworyt do awansu powrotnego do drugiej klasy.
Stąd też przeciwnika należało potraktować poważnie. Z drugiej strony - to jednak tylko mecz towarzyski i nie ma się za bardzo co spinać. Ale powaga wygrywa, oczywiście. Nasi przeciwnicy mieli sporo pecha, w 31 minucie sędzia nie uznał gola - a to mogło uczynić morale drużyny optymistycznymi i pozwolić im rozwinąć skrzydła. W zamian za to - nastroje raczej opadły. Jednak w tej pierwszej połowie nie udało nam się tego wykorzystać, dopiero w drugiej - hat trickiem popisał się Hannam, gratulujemy, premia przelana.

Zemsta Czarnoleska
Tak sobie jedna rzecz uświadomiłem, ze 30 czerwca przerżnęliśmy cztery do jaja z FC Czarnolas. Nie mieliśmy innego wyjścia - ja nie umiem jeszcze zbyt dobrze ostawiać drużyny a nawet gdybym umiał to robić doskonale, to poziom umiejętności zawodników i tak by mi nie pozwolił na jakieś nadzieje. No i Leperr to manager z umiejętnościami, które ja mogę traktować jako boskie.
No ale co w związku z tym? Ano, przyszedł czas zemsty! Skoro nie mogę sobie pozwolić na nawiązanie walki z FC Czarnolas, to wklepaliśmy Dyskobolii Czarnolas (4:1) i Polonii Czarnolas (3:0), aby chociaż Czarnolas o nas pamiętał ;)
Dotacje
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Lubią ten komentarz: Helwetyk Romański.
Piotr III Łukasz, 20.07.2018 r. o 10:36:51
PS: TAK, TAK, TAK. Niedługo.
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Piotr III Łukasz.
Tomasz Ivo Hugo, 20.07.2018 r. o 10:55:13
Powodzenia i awansu. Kojarzę, że wieki temu, gdy prowadziłem AC Szfery, trochę spotkań było z Pasterzami :)
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Piotr III Łukasz.
Laurencjusz Ma Hi at Atera, 20.07.2018 r. o 12:50:22
Powodzenia :)
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Piotr III Łukasz.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, 20.07.2018 r. o 23:52:35
Życzyłbym powodzenia, ale jutro ze sobą gramy, więc może lepiej nie :P
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Piotr III Łukasz, 21.07.2018 r. o 01:56:15
@RemigiuszL nie liczę na zbyt wiele :)
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany