6115. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
112. dzień panowania Piotra III Łukasza
Akademia Sclavińska im. Stanisława Gertalda, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, 21.06.2018 r. o 19:47:05, tantiemy: 8 984.00 lt
Wydział Nauk Nowych - Scientes Liberales zaprasza!
Witam Państwa!

Serdecznie zapraszam do rekrutowania na kierunki studiów dostępne w Wydziale Nauk Nowych - Scientes Liberales! Obecnie w swojej ofercie posiadamy kierunek V-Dziennikarstwo ze specjalnością Dziennikarz Mikronacyjny.

Powyższy kierunek skierowany jest do osób pragnących zagłębić się w tajniki szeroko rozumianego dziennikarstwa w warunkach mikronacyjnych, który w wielu momentach różni się od tego realnego. W trakcie studiowania poznasz podstawy prawa sarmackiego, które będą przydatne Ci w pracy dziennikarza czyli m.in. elementy kodeksu sprawiedliwości, umiejętność poruszania się po Dzienniku Praw i wiele innych. Będziesz mógł wdrożyć się w metody badań statystycznych, poznać najważniejsze z nich, które będą Ci potrzebne w pracy dziennikarskiej. Jeśli natomiast nie czujesz się dobrze z formatowania tekstu, to warsztat z tej dziedziny bardzo Ci się przyda.
Poznasz media i twórców sarmackich oraz mikronacyjnych, co umożliwi Ci poruszanie się po prasie i artykułach. Ugruntuje Twoją wiedzę w tym zakresie i przygotuje Cię merytorycznie do pełnienia roli dziennikarza. Język wypowiedzi medialnej dodatkowo przygotuje do odpowiedniego formułowania artykułów, a gatunki v-dziennikarskie pozwolą Ci zapoznać się z nimi oraz wybraniem, tego w którym chciałbyś się spełniać.
Ostatecznie dotrzesz do warsztatu dziennikarskiego w którym przełożysz wiedzę teoretyczną na praktykę.

Jeśli zainteresował Cię kierunek to serdecznie zapraszam do dokładnego zapoznania się z programem studiów i zapisaniem się na kierunek!

Dodatkowo pragnę poinformować, że w najbliższych dniach zostanie uruchomiona druga specjalność - Komunikacja Publiczna.
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Marceli z Ossolińskich Bordoński.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Erik Otton von Hohenburg, 22.06.2018 r. o 17:09:28
Zauważyłem, że dziennikarstwo cieszy się ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem. Tym bardziej, iż w ostatnim czasie otworzono już tyle pokrewnych kierunków na większości uczelni sarmackich :)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Karolina Aleksandra, 24.06.2018 r. o 21:33:13
Z ciekawości, dlaczego czego Scientes Liberales, a nie znacznie szlachetniejsza nazwa, taka jak np. Artes Liberales?
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Peter West, 28.06.2018 r. o 22:15:00
Aż serce rośnie gdy nauka w Sarmacji kwitnie
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany