6116. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
113. dzień panowania Piotra III Łukasza
Park Stołeczny, Erik Otton von Hohenburg, 09.06.2018 r. o 13:00:28, tantiemy: 4 611.00 lt
Atak nożownika w Angemont
0007CWBXF0NAHLJX-C438.jpg

22-letni mężczyzna zaatakował nożem żołnierza pełniącego straż przed Zamkiem Królewskim w Angemont. Jak poinformowała policja, żołnierz, w obronie własnej, zastrzelił napastnika.

Rzecznik prasowy policji podał, że żołnierz początkowo próbował odeprzeć atak przy pomocy gazu pieprzowego, jednak gdy ten środek okazał się nieskuteczny, uciekł się do obrony bronią palną.

Według policji żołnierz oddał co najmniej dwa strzały w kierunku napastnika, ze służbowej broni, gdyż tyle łusek znaleziono podczas zabezpieczenia śladów na miejscu incydentu.

Napastnik zginął na miejscu. Hasselandzkie władze podały, że miał on 22 lata i cierpiał na schizofrenię paranoidalną.
Dotacje
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Lubią ten komentarz: Erik Otton von Hohenburg.
Piotr Paweł I, 09.06.2018 r. o 13:12:13
(HAP) Pragnące zachować anonimowość źródła zbliżone do Hasselandzkiego Dworu Królewskiego informują, iż nożownik, który przeprowadził atak z Angemont, mógł tu przybyć spoza Sarmacji. - Nie potwierdzam i nie zaprzeczam - odparł Superintendent Policji Angemont Leon Scharrey na pytanie, czy mógł być to zamach terrorystyczny.
Ten komentarz czeka na serca.
Guedes de Lima, 09.06.2018 r. o 13:16:49
Kara śmierci. Kto za wprowadzeniem KS w KS?
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Erik Otton von Hohenburg, 09.06.2018 r. o 13:40:39
Ja jestem za zwiększeniem nakładów na służbę zdrowia, a już szczególnie na leczenie chorób psychicznych, bo jak państwo widzą - tak właśnie kończy się lekceważenie przez państwo sarmackie problemu jakim są epidemie chorób XXI wieku takich jak choćby realioza.
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Erik Otton von Hohenburg.
Eddard Noqtern, 09.06.2018 r. o 16:33:51
Jako Premier Hasselandu pragnę wyrazić głębokie ubolewanie, że taka sytuacja miała miejsce w stołecznym Angemont. Muszę jednak zapewnić mieszkańców: sytuacja jest już pod kontrolą - nie musicie się niczego obawiać. To był tylko jednostkowy wypadek, a wszystkim zajmuje się już policja.
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Erik Otton von Hohenburg.
Sorcha Raven, 09.06.2018 r. o 17:36:16
Tylko zdrowe odżywianie, życie zgodnie z naturą i Świadkowie Jagody was ocalą.
Ten "jednostkowy wypadek" jest zniewoleniem mózgu jegomościa przez ciemne moce Gellońskiej Inkwizycji, to ich ciemna strona mocy sprawia, że na niebie sarmackich miast i miasteczek można zobaczyć białe smugi, które sprawiają, że mało odporny człowiek traci rozum. Rodacy, na jagody!
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany