6149. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
146. dzień panowania Piotra III Łukasza
Park Stołeczny, Mattieu Mrochov, 31.03.2018 r. o 12:55:13, tantiemy: 5 252.00 lt
Alleluja Sarmacji!
Wszędzie ciepło otula nas w te święta, nie tylko ciepło wiosny, ale i ciepło ducha. Spotykamy się z rodzinami i witamy siebie w wspólnych domach.
Wszędzie - Baridasu, Sclavinia, Starosarmacja i wiecznie zimna Teutonia doznała już klimatu świąt zmartwychwstania Pańskiego. Kicają polanami w szeregach zające i króliki, a na górze w koronach drzew, swe śpiewy prezentują najpiękniejsze ptaki. Barany i owce słychać z daleka, gdy wypuszczane są na pastwiska i beczą do siebie "Wesołych Świąt!". Wszystkie zwierzęta wychodzą z swych kryjówek by oddać cześć wszystkiemu co żywe. Kwiaty dorodne i ulistnione budzą się do żywota, by upiększać to co dobre. Trawa zielenieje i dodaje uroku.
Pisanki są wszędzie i koszyczki też. W naszych domach widnieją gałązki brzózek. Więc ja, Mattieu Mrochov życzę wszystkim obywatelom skromnymi wyrazami radości i podziękowania -
Zdrowia najdłuższego, szczęścia nieskończonego, pomyślności oraz spełnienia marzeń najskrytszych, rodzinnej i ogrzewającej serca atmosfery wielkanocnej, powodzenia w życiu i miłego pełnienia służby dla Sarmacji oraz wszystkiego co dobre i jasne, by Bóg poprowadził nas wszystkich na ścieżkę dobrą.
WESOŁEGO ALLELUJA WSZELKIM OBYWATELOM KSIĘSTWA!
-Mattieu i S.Z.L.
n91Pluef.gif
Dotacje
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Piotr Paweł I, 31.03.2018 r. o 13:27:01
Wesołego Alleluja z coraz bliższego Sarmacji Hasselandu!
Ten komentarz czeka na serca.
Gotfryd Slavik de Ruth, 11.04.2018 r. o 12:14:55
Fajne i konkretne życzenia. Wiem wiem już dawno po heheh
Ale dalej podjadam serniczek od babci
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany