6051. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
48. dzień panowania Piotra III Łukasza
Park Stołeczny, Prokrust Zombiakov, 05.02.2018 r. o 08:04:07, tantiemy: 13 728.00 lt
[Ząbi] Podziękowania, przeprosiny, plany
Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Przede wszystkim muszę przeprosić Was za nieobecność na podwójnym ogłoszeniu wyników. Był plan ale niestety siekła mnie migrena i dopiero w środku nocy doszedłem do siebie.

Dziękuję Wam za wszystkie głosy które na mnie oddaliście. W Wyborach na Kanclerza brakło na prawdę niewiele i jak sugeruje Dziennik Praw o wyniku zdecydowały głosy ważone. Po to są i co do zasady ciągle zgadzam się, że powinny pozostać - nie będę nazywał tego "czarami nad urną". Optymistyczne jest to, że każdy pojedynczy głos poparcia to obietnica większej wagi głosu w przyszłości.

W wyborach do Sejmu otrzymałem od Was mandat z fantastycznie niską średnią wagą głosu - 2.5. Zawdzięczam to też meandrom ordynacji wyborczej ale tak jak i wcześniej - takie mamy reguły gry. Mam nadzieję nie zawieść aktywnie pracując w Sejmie - chociaż absolutnie nie jestem typem który będzie tworzył sterty nowych ustaw. Raczej skupię się na poprawie to co już jest.

Dziękuję kontrkandydatom w wyborach kanclerskich. Zwłaszcza Rihannie za udzielenie mi poparcia w drugiej turze oraz nowemu Kanclerzowi Konradowi za elegancką kampanię wyborczą bez wzajemnych ataków i jakichkolwiek elementów kampanii negatywnej.

Jestem przekonany, że Konrad Arped-Friedman jest osobą która wie najwięcej o robocie kanclerskiej i jeżeli tylko będzie miał nasze wsparcie tak polityczne jak i po prostu wsparcie aktywnością obywatelską to pokaże co potrafi (tym razem ;).

Swój wynik wyborczy uważam za rewelacyjny i dużo ponad oczekiwania. Zaledwie w grudniu na abdykacyjnej fali wznowiłem swoją aktywność i po dwóch miesiącach otarłem się o fotel Kanclerza. Będę pracował żeby wraz Unią Ludzi ugruntować naszą pozycję w politycznej układance Księstwa i z pewnością zobaczymy się w kolejnych wyborach (choć kanclerskich może już nie być ... ale czy na pewno ?).

Jeszcze raz wielkie dzięki za każdy głos, frekwencję, dyskusje, komentarze.
Dotacje
Ten artykuł dotowali: John Rasmusen.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Piotr III Łukasz, 05.02.2018 r. o 10:21:43
Szczerze mówiąc, głosowałem, więc szkoda.
Ale... W sumie, pożyjemy, zobaczymy, przecież może się okazać, że będzie super.
odpowiedz
Konrad Jakub, 05.02.2018 r. o 11:23:13
Serdecznie dziękuję za równą, uczciwą walkę w wyborach. Gratuluję dobrego wyniku i uzyskania mandatu poselskiego.

Z polityką jeszcze nie kończysz, jest kawał roboty do odwalenia w Sejmie. Ręce gotowe do pracy, głowy pełne pomysłów i umiłowanie hucpy, to wartości wysoce pożądane w parlamencie. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami jakoż zaorzemy ten kawałek.
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany