6044. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
41. dzień panowania Piotra III Łukasza
Archethyck, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 03.02.2018 r. o 20:00:09, tantiemy: 8 179.00 lt
Sarmacki gamewall
Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Szanowni Sarmaci
Dzisiaj przybywam do was z krótkim, raczej niemerytorycznym artykułem, który równie dobrze mógłby zostać wątkiem na forum. Jednak z racji dosyć rozwiniętego BBCode podstrony, którą zamierzam przedstawić w artykule, jednak zdecydowałem się właśnie na taką formę. Więc najpierw - jak to wygląda? Wygląda to w ten sposób:

Tak, wiem ze cięzko się na to patrzy.

Niestety nie udało mi się znaleźć jakiejś w miarę dobrej grafiki dla Słownika polsko-teutońsko-baridajskiego. Jednak uważam, że praca jest warta pokazania. Każdy obraz symbolizuje jeden z wielu już w Sarmacji stworzonych programów przeznaczonych do wyciągania pieniędzy od biednych Sarmatów zapewnienia Sarmatom rozrywki. Po najechaniu na obraz pojawi się opis - chociaż w większości sama grafika informuje o tym co się pod nią znajduje. Po kliknięciu w obrazek przenosi nas do strony z programem.

Wiem, że wiele jeszcze programów powstanie - te będę starał się na bieżąco dodawać. Wiem również, że prawdopodobnie to, co tutaj przedstawiłem stanowi jedynie odłamek całości - więc wszelkie aplikacje i programy, razem z odpowiednimi odnośnikami można przedstawiać w komentarzach - lub mi na pocztę konną. Wszystko postaram się dodać jak najszybciej.

Jednak po co nam wszystkim to ... coś? Mam nadzieję, że Naczelna Izba Architektury przychyli się w przyszłości do wniosku, który kiedyś tam złoże, o zamieszczenie odnośnika do gamewalla na stronie głównej systemu DSG Księstwa Sarmacji. Będzie to oferować łatwiejszy dostęp do wszystkich programów Sarmackich - co może kiedyś przyczyni się do pozostawania z nami większej ilości nowych mieszkańców?

Jednak uważni dopatrzą się jeszcze jednej ważnej sprawy - na gamewallu nie ma trzech ważnych i łatwych do odnalezienia stron - tj. Karczmy pod Rozbrykanym Kucykiem, Giełdy Papierów Wartościowych w Srebrnym Rogu oraz Loterii Państwowej. Dlaczego? Ponieważ je i tak łatwo odnaleźć, bo są już na stronie głównej. Jednak w razie potrzeby również te zostaną zamieszczone.


Na koniec zostawiam odnośnik do podstrony z Gamewall'em
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Roland Heach-Romański, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Prokrust Zombiakov, 04.02.2018 r. o 00:48:22
Logo Zyriusza zostało właśnie poddane prasowaniu.

vvtfJ25n.png

Zachowano minimalistyczną formę, przywrócono ład. Chcąc nie chcąc strona musi nabrać cywilizowanego wyglądu.
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Alfred Fabian von Tehen-Dżek.
Helwetyk Romański, 04.02.2018 r. o 10:49:11
Idąc tropem cytowanych instytucji, jeszcze Mennica Eldoracka i Poczta Baridajska (tak, poczta jest dostępna na stronie głównej, ale w ramach kompletności zbioru powinna do niego należeć). Pomysł jest nie dość, że dobry, to — co więcej — do jak najpilniejszego wdrożenia.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 04.02.2018 r. o 11:38:50
Faktycznie. Pominąłem Pocztę Baridajską oraz Mennicę. Mea culpa. Ale zasada braku umieszczenia ich na gamewallu taka sama jak karczmy , GPW i loterii
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Albert Jan Maat.
Gauleiter Kakulski, 04.02.2018 r. o 15:06:08
Rzecz jest super!
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 05.02.2018 r. o 11:40:03
@Zombiakov nowe logo Zyriusza zostało dodane i wpasowane do gamewalla. Poza tym, troszeczkę uporządkowałem i "ściaśniłem" wszystko.
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Helwetyk Romański.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 05.02.2018 r. o 12:01:57
@Helwetyk mennica, poczta oraz karczma zostały dodane. Niestety na chwilę obecną brakuje jeszcze odpowiedniej grafiki dla loterii i GPW.
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Alfred Fabian von Tehen-Dżek.
Tomasz Ivo Hugo, 05.02.2018 r. o 13:58:21
@Jihymed "Hugo" to mapa Handlowo-Usługowo-Gospodarcza, jeśli przestawimy handel z usługami, to nie powstanie nazwa "Hugo" :)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 05.02.2018 r. o 14:50:48
@Hugo nie ja nazwę wymyślałem :)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Ignacy Urban de Ruth, 07.02.2018 r. o 17:31:25
Uh, go. Tego Hugo. @Hugo
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany