6151. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
148. dzień panowania Piotra III Łukasza
Herold, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 16.12.2017 r. o 23:58:52, tantiemy: 6 384.00 lt
Prezentosłanie!
ZKbL039U.png
Serdecznie witam was wszystkich. Od kilku tygodni w Baridasie trwają przygotowania do świąt. Z tej okazji urządziłem poszukiwanie Baridajskiego Świętego Mikołaja. Po wielu poszukiwaniach w końcu udało się go znaleźć. W zasadzie to ich - bo świętych w tym roku będziemy mieli dwóch! Poznajcie ich - oto:

6C14xh3b.png
foto. pierwszy z lewej Henryk Wespucci, a obok Julian Fer at Atera.

To właśnie do nich do dnia 24.12 br. możecie zgłosić chęć wysłania specjalnej przesyłki z wybranym i zakupionym przez siebie prezentem dla innej osoby (tak, niestety sami musicie zakupić i przesłać Mikołajowi prezent który chcecie anonimowo przekazać).

Co możecie wysłać? Dosłownie wszystko - począwszy od pewnej kwoty libertów, poprzez znaczki i numizmaty, na poemacie lub kartce świątecznej kończąc. Możliwości jest mnóstwo.

My zapewniamy anonimowość - nikt nie dowie się co wysłałeś i komu wysłałeś. Przede wszystkim zależy nam na dobrej zabawie. W końcu Święta od zawsze kojarzą i będą kojarzyły się z prezentami. Jednak aby prezent dostał się w ręce adresata musicie go wskazać - szczególnie ważne jest to, gdy wysyłacie znaczek lub numizmat o swoistej wartości.

Ufam kandydatom i wierzę że prezenty dostarczą na czas. Wskazujecie dane adresata wybranemu przez siebie Mikołajowi przez pocztę konną. W tej samej wiadomości mówicie również co jest tymże prezentem, aby Mikołaj nie popełnił gafy i/lub nie sprzedał prezentu.

Prezenty zostaną dostarczone najpóźniej do 31.12 br.

Fare!
Udanych świat.

footer.png
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Laurencjusz Ma Hi at Atera, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Laurencjusz Ma Hi at Atera, 17.12.2017 r. o 00:00:37
Już szykuje prezenty :)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Julian Fer at Atera, 17.12.2017 r. o 12:42:50
Nawet pingwiny zaangażowały się w Święta
96Pb2s92.png
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany