6016. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
13. dzień panowania Piotra III Łukasza
Heach Enterprises Holdings Inc., Yennefer von Witcher, 20.11.2017 r. o 10:40:08, tantiemy: 5 989.00 lt
Konkursy, konkursy...
Bal w Zamku Książęcym zbliża się coraz to większymi krokami, dlatego też postanowiłam, w porozumieniu z Jego Książęcą Mością, przekazać wam najistotniejsze informacje o konkurencjach w jakich będziecie mogłi wziąć udział.


8sN05APT.png


Pierwszą konkurencją, chyba jedną z ciekawszych, jest bieg z jajkiem. Zawodnicy na starcie otrzymają łyżkę ze surowym jajkiem. Będą oni mieli za zadanie jak najszybciej dotrzeć do mety, oczywiście nie obejdzie się bez pewnych przeszkód, jak to na balu bywa, ludzie popijają, często wcale nie folgują i nie stronią od dobrego alkoholu. Dlatego niektórym przyjdzie przeskakiwać przez przewrócone stoły, niektórzy będą mogli poślizgnąć się na rozlanym winie, a inni będą musieli uporać się z podpitym wujkiem Staszkiem, który będzie namawiał ich właśnie wtedy do tańca. Poruszać się będziemy po forum centralnym, w wyznaczonych do tego wątkach, dla każdej osoby startującej w zawodach będą osobne wątki, tak by i trasa przebiegu była ciekawsza. Konkurs jest konkursem opisowym i to od Was zależy jak wybrniecie z danej sytuacji. Oh, zapomniałabym o jednej istotnej sprawie związanej z konkursem, dla utrudnienia, wasze dłonie będą związane razem na plecach a łyżkę na której będziecie mieli jajko trzymać będziecie w zębach :D Za pierwsze miejsce otrzymacie 20 tysięcy libertów, za drugie 10 tysięcy a za trzecie 5 tysięcy. Konkurs rozpocznie się 2 grudnia, w dzień balu, a zakończy się gdy ostatnia osoba przekroczy metę. Zgłaszać się można do tego konkursu za pośrednictwem Poczty Konnej, w liście do grupy organizującej zabawę.

wH0Yd9n1.jpg


Kolejnym konkursem jaki dziś wam przybliżę będzie konkurs na najlepszy strój balowy. Dodawać nie muszę, że im trudniej będzie Was nam rozpoznać tym lepiej? Do konkursu możecie zgłosić się osobiście, bądź za pośrednictwem innej osoby, której zadaniem będzie opisanie Waszych cech charakteru, najbardziej pasujących do Waszej osoby. W związku z tym, prosimy o artykuły na temat Waszych strojów, które będziecie musieli zaznaczyć charakterystycznym sformułowaniem "[BAL MASKOWY]". Wasze stroje oceniać będą organizatorzy balu. Za pierwsze miejsce przewidujemy nagrodę w wysokości 20 tysięcy libertów, za drugie miejsce 10 tysięcy a za trzecie 5 tysięcy. Termin zgłaszania swoich strojów balowych do konkursu ukończy się dnia 27 listopada bieżącego roku.

x6mgZM9L.jpg

Kolejnym konkursem który dla was przygotowaliśmy będzie konkurs na wiersz, poemat lub pieśń na temat odbudowy pałacu. Tutaj wasze zadanie będzie trudniejsze, gdyż przedstawiona nam praca ma mieć minimum 12 wersów oraz rymy krzyżowe. Termin zgłaszania prac ukończy się 27 listopada, nagrody jakie Was czekają to 20 tysięcy libertów za pierwsze miejsce, 10 za drugie i 5 za trzecie. Prace konkursowe umieszczamy w nowym artykule, oznaczonym sformułowaniem "[LIRYKA BALOWA]"

38vd80Z4.jpg


I jeszcze jeden konkurs, konkurs na wystrój sali balowej. Tutaj waszym zadaniem będzie, jak już wspomniałam, przygotowanie sali balowej do wielkiego dnia. Mamy tylko jeden wymóg, ma być kolorowo. Chcemy by ten dzień był najpiękniejszym dniem w całej historii Księstwa Sarmacji. Podobnie jak poprzednie konkursy tak i ten zakończy się dnia 27 listopada bieżącego roku a nagrody wyniosą odpowiednio za pierwsze miejsce 20 tysięcy libertów, za drugie 10 tysięcy a za trzecie miejsce 5 tysięcy. Prace można zgłaszać tak w artykule oznaczonym przedrostkiem "[SALA]" jak i przez pocztę konną kierowane do grupy: Jego Książęca Mość, pan Marszałek Dworu oraz Yennefer von Witcher.

Prace zgłaszane w inny sposób niż opisany powyżej nie będą brane pod uwagę
. Zachęcamy zatem do udziału w konkursach już dziś. Serdecznie Was wszystkich zapraszamy, liczymy na wiele zgłoszeń, gdyż chętnie rozdamy liberciki.
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Lubią ten komentarz: Yennefer von Witcher.
Marek von Thorn-Chojnacki, 20.11.2017 r. o 19:42:13
To nic nie pozostaje tylko brać sie do roboty.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Yennefer von Witcher, 20.11.2017 r. o 20:03:42
@MarekChojnacki jak najbardziej diuku ;)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 21.11.2017 r. o 07:56:52
Quote:
konkurs na wiersz, poemat lub pieśń
Rymowanki się liczą? :D
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Yennefer von Witcher, Tomasz Ivo Hugo.
Incisive, 21.11.2017 r. o 23:59:24
Do roboty to my przy budowie drogi T1 się wzieliśmy.... Tak... My. Bo Wy się obijacie. A wierszyk????? Damy radę.....

Wielka ach wielka to dla mnie przyjemność
prosić Cię Książę na pierwsze śniadanie.
Słońce już dawno rozproszyło ciemność,
najwyższa pora na konsumowanie.
I o to maksyma przepiękna myśl cieszy....
Kto je, ten tyje.... A jedząc nie grzeszy.....

Z wyrazami szacunku,
jedyny żebrak Księstwa Sarmacji:
Incisive
Lubią ten komentarz: Tomasz Ivo Hugo.
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany