6053. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
50. dzień panowania Piotra III Łukasza
Herold, Laurencjusz Ma Hi at Atera, 26.10.2017 r. o 23:09:57, tantiemy: 7 576.00 lt
Przygotowania do obchodów uroczystości rocznicowych Króla Baridasu
Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
3v14HT6Z.png

ZKbL039U.png
Dumni Baridajczycy!
Szanowni Sarmaci!


W Królewskim Mieście Almera trwają przygotowania do planowanych na 29 października br. obchodów kolejnych urodzin Króla Baridasu Tomasza Ivo Hugona połączonych z obchodami IV rocznicy jego koronacji. Wstępne planowanie obiektów przeznaczonych na umieszczenie bilbordów i plakatów informacyjnych przeprowadzone zostało w zaciszu komnat Zamku Królewskiego. W czasie obrad została podjęta decyzja, że największy z nich umieszczony zostanie na szczycie budynku, który jest położony na Trakcie Królewskim (głównym szlaku komunikacyjnym przy którym położona jest siedziba Króla, Wicekróla i urzędników Dworu Królewskiego).

m04YPVph.jpg

Ze względu na dużą ilość plakatów i citylightów na przystankach autobusowych oraz wcześniejsze zapewnienia urzędników, że prace reklamowe nie spowodują utrudnień w ruchu drogowym pracownicy zostali podzieleni do prac w systemie zmianowym.

QFcCVCuT.gif

Plakatów nie mogło też zabraknąć na środkach komunikacji miejskiej gdyż almerskie autobusy obsługują również linię podmiejska do pobliskiego Slipyjowa. Dzięki temu mieszkańcy tej malowniczej wioski zostaną doinformowani w zakresie terminu i miejsca obchodów tych połączonych uroczystości.

7vq5RqPC.jpg

Na dworcu Królewskich Koleji Baridajskich S.K również ruszyła akcja promująca uroczystości na sarmackim kanale #sarmacja. Baridas posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć kolejową. Jak twierdzili pracownicy, którzy uczestniczyli w akcji informacyjnej, nasz Król w tradycyjnym stroju prezentuje się na tych plakatach niezwykle interesująco i okazale. Szczególnie tą reprodukcję w formie zdjęcia doceniały kobiety, które twierdziły, że nasz król jest bardzo przystojny i cały czas młodo wygląda.

0BiaQGIq.jpg

W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych w głównym halu Zamku Królewskiego została otwarta wystawa poświęcona Królowi Baridasu i zaraz po jej otwarciu pojawili się pierwsi zwiedzający.

iq681jE7.jpg

Serdecznie zapraszam do udziału w uroczystościach.

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera,
Wicekról Baridasu.

footer.png
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Tomasz Ivo Hugo, Sorcha Raven.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Lubią ten komentarz: Laurencjusz Ma Hi at Atera.
Marek von Thorn-Chojnacki, 28.10.2017 r. o 15:09:57
To i ja postaram sie wpaść. Z zaświatów was postraszyć.
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany