6051. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
48. dzień panowania Piotra III Łukasza
Dom Statystyk Camelon, Jan Magov-Zaorski, 28.08.2017 r. o 13:08:10, tantiemy: 5 000.00 lt
Analiza sytuacji na GPW z dnia 28.08.2017
Seria wydawnicza: Giełda
TCZCjRjm.png
Drodzy Sarmaci,

Przyglądając się sytuacji na gospodarcze, które mają duży wpływ na notowania spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Srebrnym Rogu, Dom Statystyk Camelon spróbuje zaprezentować prognozy długoterminowe(tj. co najmniej dwa okresy). Prognozy będę obejmować branże nie kiedy będziemy wskazywać poszczególnie spółki, które według naszych analityków będą wzrastać albo będą spadać. Tak więc zaczynamy.

Ogólne główny indeks GPW, SIG, w następnych kilku okresach będzie umacniał się. Jest to spowodowanie dobrą koniekturą gospodarki przyczyną tego stanu rzeczy jest to iż Sarmaci się wzbogacili i zaczęli dostatnie żyć. Czego jest efekt zwiększonych zamówienie to spółek z branży usługowych. A dzięki temu, że firmy usługowe mają więcej zamówień powoduje rozpędzenie się innych branż po branżą usługowa jest mocno powiązania z wszystkim branżami w szczególności transportową bądź przemysłową. Dla tego DSC przewiduje w następnym dwóch okresach dynamiczny wzrost indeksu SIG.
W branży usługowej DSC typuje spółki, które warto zainwestować: LOP i BLL.
W branży przemysłowej DSC typuje spółkę, która będę traciła na wartości jest to spółką: PMS.

W skrócie:
SIG dynamicznych wzrost w następnych dwóch okresach. SIG-U wzrost w następnych kilku okresach. DSC typuję tą branże jako najbardziej opłacalną inwestycje długoterminową. Inwestorzy to jest moment to inwestycji aby dużo zarobić. DSC odraza krótkoterminowe inwestycje po są one nie pewnie.
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany