5965. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
256. dzień panowania Roberta Fryderyka
Gotfryd Slavik de Ruth i radosna twórczość w komentarzach
Trzymam kciuki za Hrabiów ;) do boju
A dla mnie to naturalność że w obecnej sytuacji politycznej. Nie ma wyjścia i trzeba się łączyć z innymi mikronacjani. Inaczej sami obumrzemy w swoim własnym otoczeniu. Tylko łącząc sie na takich zasadach, lub podobnych możemy się rozwijać.
Cieszę się że ta ankieta się pojawiła. Nie wszystko mnie zaskoczyło, cieszą mnie krytyczne oceny. Pozwolą nam na lepsza aktywizacje, naszego potencjału. Nie mniej wszystkiego i wszystkich nie damy rade zadowolić. Jeszcze raz dziękuję za ankietę.
Szyfy to jedna z ciekawszych zabaw w KSZ i jak widać przy tym nie da się nudzić ;)
Jak widać w KSZ się dzieje. Nasze problemy odzwierciedlają bolączki KS. Ale trudno sobie jedno bez długiego wyobrazić :D Vivat armia
W „Konkurs na MEM o KSZ” (Książęce Siły Zbrojne), 17.09.2018 r. o 21:49:44 (❤ 0)
Trudno coś wybrać,bo zaskakuje mnie poziom prac. Czekam dalszych prac w tym temacie :D
Vivat Król, bardzo interesująca i rzeczowa przemowa. Powodzenia i gratuluję wyboru.
Współpraca na lini KSZ-GH jest wskazana dla obydwu formacji. Wzajemne szkolenia tylko pomogą w lepszej komunikacji na przyszłość.
Bardzo ciekawe i fajnie napisane. Podoba mi się, taka wersja i podejście do zagadnienia.
Oj aż takie trudne nie są, ale cieszy mnie że się podobają :) i zmuszają do minimalnego wysiłku...
@RemigiuszL
Taka teza w Teutonii jest uważana za herezję i grozi spaleniem na stosie ;)
Czyta zbieżność nie popartą żadnymi badaniami naukowymi ;)
W „Tropikańskie klimaty” (Park Stołeczny), 11.08.2018 r. o 19:47:54 (❤ 0)
Bardzo fajne, aż mi się łezka zakręciła ;)
Faktycznie to sporo działów i ciężko się odnaleźć. Ale pomysł z publikacja tu wypalił. Zatem jest to sposób na taki podział na małe pod działy... Gratuluję wyboru na Kanclerzua
W „Puchar rusza na dobre” (Sarmacka Liga Piłkarska), 11.08.2018 r. o 19:40:37 (❤ 0)
Znowu się zacznie. Te emocje i nerwy...a wszytko to przez ten kawałek żelastwa i chwałę klubu ;)
W „E mare libertas” (Njitickie Novice), 11.08.2018 r. o 19:37:55 (❤ 0)
Fajnie napisane ;) podoba mi się, jestem pod wrażeniem. Oby tak dalej i czekam dalszego ciągu ;)
W „Regencja [11.08-01.09.2018]” (Dwór Książęcy), 11.08.2018 r. o 19:35:34 (❤ 2)
Gratuluję nominacji na Regenta ;) w pełni zasłużona nominacja.
Ok plany planami, a życie życiem. Są jeszcze miejsca na podium nagrody do zgarnięcia. Niestety na IRC nie było jak zrobić dalszego ciągu... DLATEGO

KONKURS TRWA DO DNIA 3 SIERPNIA br.

Odpowiadacie tylko na te 8 pytań, podając odpowiedzi na moją pocztę.
Miłej zabawy i powodzenia :)
W „Robertowi Fryderykowi” (Park Stołeczny), 21.07.2018 r. o 15:20:58 (❤ 0)
Spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe. Wszystkiego najlepszego i powodzenia w życiu. Dalszej wiary w to co robisz, oraz byś w chwilach zwątpienia miał dobrych doradców.
Gratuluję i wychylę kielich wina za wasze zdrowie. Powodzenia i kolejnych lat życzę
Powiem tak troche mnie dziwi budowanie narracji, o tego typu niusy...
W „17 lat Hasselandu” (Gazeta Hasselandzka), 21.07.2018 r. o 15:15:51 (❤ 0)
Pogratulować tylko tylu lat. Robi wrażenie i daje do myślenia, w jakim kierunku zmierzamy.
Działamy tak jak potrafimy i możemy, w tamtym rejonie. KSZ nie mogą pozostać obojętne, i muszą reagować na wszelkie zapalne sytuacje.
Byłem tam i świetnie się bawiłem ;)
W „Umieramy po cichu” (Dwór Książęcy), 11.07.2018 r. o 15:15:16 (❤ 0)
To tak sobie myślę że jesli umieramy. To chociaż niech orkiestra gra do konca, jak na Tytaniku ;)
W „Czas wolny w Mirii” (Park Stołeczny), 09.07.2018 r. o 21:54:14 (❤ 0)
Ta tylko...Sclavińczycy sie tam produkują :P
KSZ są gotowe wziąć udział w uroczystościach, jeśli tylko wasze władze tego zechcą :) w razie czego proszę o kontakt pw
Gratuluję sukcesu. Ale Hrabiowie pokazali klasę ;) bez nich nie byłby to taki finał :D
W „[TIH] Kartka z kalendarza.” (Gazeta Teutońska), 30.05.2018 r. o 16:05:50 (❤ 0)
@Albert Dziękuję staram się jak mogę ;)

0 1 2 3 4 5 ... 66