6044. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
41. dzień panowania Piotra III Łukasza
Mateusz Wilhelm i radosna twórczość w komentarzach
Dziękuje za tak miłe słowa. Niestety życie realne jest jakie jest, a nie chce by tak wspaniali ludzi jak Teutończycy cierpieli w jakiś sposób przez moją nieobecność. Nieuniknione, że kiedyś wróce i będe działa na rzecz Teutonii ale już jako Król senior.
szkoda, że nie mamy meczy siatkówki ...
nie wiele czasu zostało na przygotowania ;|
nie wiele czasu zostało na przygotowania ;|
W „Zgłoszenie na konkurs.” (Gazeta Teutońska), 13.10.2015 r. o 22:04:31 (❤ 0)
tantiema
co prawa nie moje klimaty ale miłe w czytaniu
to i ja sie dołożę tantiemą i serduchem ;)
Pomijając powyższe komentarze. Świetnie przygotowany artykuł, widać ilość włożonej pracy. Gratuluje
kwazi ma tak zawsze.
W „Jaki ród twój?” (Głos Sclavinii), 16.09.2015 r. o 08:40:13 (❤ 0)
nie mniej jednak pomysł od zawsze mi sie podobał.
W „Fiat Stilo [*]” (Głos Sclavinii), 15.09.2015 r. o 16:53:43 (❤ 0)
[*] Srebrny Róg po raz II
W „Rejencja Enderasji” (Gazeta Teutońska), 23.08.2015 r. o 18:02:53 (❤ 0)
art. fantastyczny ale zgodze sie z Robertem, że podzielenie na części było by lepsze.
pamiętam jak kiedyś kopaliśmy pod ratuszem wiele ciekawych rzeczy znaleźliśmy...
tiaaa... pamietam jak kiedy wydawało sie to skomplikowane... z tym że nie jestem pewien czy pola powierzchnia, x oraz y potrzebują aż 11 cyfr,
W „[ISS] Komunikat” (Puls Sarmatów), 23.08.2015 r. o 17:59:50 (❤ 0)
Rihanna daje rade ;)
W „Przyczyny niepowodzenia” (Mikro), 23.08.2015 r. o 17:59:20 (❤ 0)
:)
musze się wkońcu zaczac bardziej interesować vsportem
W „Regni Nostri 17/2015” (Herold), 23.08.2015 r. o 17:58:35 (❤ 0)
:)
zgłodniałem
ten komentarz jest pisany dla pieniędzy ;)
Dotacja + serducho. świetna robota
W „#12KaTe już w sobotę!” (Gazeta Teutońska), 22.07.2015 r. o 21:36:42 (❤ 0)
bylo by fajnie
W „[TLGK] U Wrót Piekieł” (Gazeta Teutońska), 22.07.2015 r. o 21:33:27 (❤ 0)
świetne!
Ciekawy wywiad.
dla nich to jedyne wyjście by dożyć końca roku.
W „[TLGK] Pech Szpiega czyli...” (Gazeta Teutońska), 26.06.2015 r. o 09:55:53 (❤ 0)
niezłe