6205. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
202. dzień panowania Piotra III Łukasza
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz i radosna twórczość w komentarzach
W „Proklamacja nowego członka Rodu” (Ród Buddus), 21.01.2019 r. o 00:01:12 (❤ 1)
Gratuluję!
W „Kuryer Koronny 1/2019” (Trybuna Diuków), 07.01.2019 r. o 08:10:25 (❤ 0)
Quote:
Osadzeni Grodzisk (6) przegrali z Margonskie Konie.

Nareszcie zwycięstwo! :-)
W „Uczymy dziennikarstwa” (Gazeta Hasselandzka), 06.01.2019 r. o 02:39:59 (❤ 0)
Jestem zainteresowany studiami dyplomatycznymi, ale na razie tylko zainteresowany.
@Zombiakov
Do drugiego - coś w tym jest.
Co do trzeciego, to rzeczywiście nieco dziwne połączenie.
Przydatny artykuł, Wasza Magnificencjo (oraz Wielmożny Panie).
Dobry artykuł!
Myślę, że się zgadzam z treścią.
@RemigiuszL to ja postoję ;-)
W „Wielka Teutonia” (Ostatni Bastion Teutonizmu), 19.11.2018 r. o 09:29:56 (❤ 0)
@Zombiakov zgadzam się ;-)
Krótko, zwięźle i na temat.
Ale... to nie jest artykuł i takie jest prawo :)
* tego typu, czyli takie jak były ostatnio.
A raczej dział „Kultura i sztuka”.
W „Wielka Teutonia” (Ostatni Bastion Teutonizmu), 19.11.2018 r. o 09:14:04 (❤ 0)
Jakkolwiek cenimy poezję, szczególnie taką rozbudowaną i rymującą się, zmuszony jestem ukryć artykuł.
Szanowny Panie Friedrichu - @zOOlneX ,

Jakkolwiek cenimy w Sarmacji sztukę i poezję, jednakże prosimy o więcej własnej twórczości niż niewielkich przeróbek a także o publikowanie twórczości np. w dziale na forum a w formie artykułu np. co jakiś czas jako tomiki albo od czasu do czasu np. okolicznościowo.
Informuję jednocześnie, że, w najbliższym czasie, następne artykuły tego typu będę ukrywać.
Wiersze można często i regularnie publikować m.in. w dziale Kultura na Forum Centralnym.
Pozdrawiam serdecznie,
(-) Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz,
Prefekt Generalny
W „Tolerancja nas zabiła!” (Gazeta Teutońska), 03.11.2018 r. o 18:44:53 (❤ 0)
Ja byłbym za silniejszą monarchią w Księstwie Sarmacji.

Abstrahując od tematu artykułu a nawiązując do jednego z zawartych w nim wątków, Chrześcijaństwo nie upadnie.
W „Wienskodrom ukończony” (Merkuriusz Gelloński), 03.11.2018 r. o 15:54:11 (❤ 0)
Buduję, pracuję.
Gratuluję!
W „Konrad Jakub — spam elekcyjny” (Głos Pusty), 26.10.2018 r. o 19:50:07 (❤ 0)
Wasza Królewska Mość,
Mam pytanie. Czy chciałby WKM silnej monarchii czy bardziej reprezentacyjnej roli księcia?
Mam pytanie. Czy chciałby Pan monarchii silniejszej niż obecna czy bardziej reprezentacyjnej?
@MarcelideBO Czyli nie mylę się sądząc, że możecie być w sumie prawowitym pretendentem do tronu? ;-)


A może raczej bylibyście, gdyby to królestwo istniało...
Dobry artykuł :-)
Ciekawa historia.
Gratuluję talentu i czekam na więcej!
W „Unia Sarmacka” (Floow), 13.10.2018 r. o 11:34:23 (❤ 0)
Ja natomiast z narodowości jestem Polakiem, z Rzeczypospolitej Obojga Narodów a w Sarmacji tylko posiadam obywatelstwo i przebywam.
Ale po części Sarmatą się czuję...
Ech... Jest dylemat ;-)

Ale sądzę, że bardziej czuję się narodowości wirtualno-polskiej.
(Z realną to nie ma problemu.)
@peterwest o, właśnie.
W „Pytania do...” (Park Stołeczny), 11.10.2018 r. o 19:29:39 (❤ 0)
Zobaczymy, zobaczymy,
Może jeszcze zwyciężymy.
Nad bezładem, żadnym wkładem,
W rozwój Księstwa tego,
No i chrońmy się przed gradem,
Typu realnego (wirtualny chyba nie występuje).
Jest to dla mnie duże zaskoczenie...

Dziękuję za wszystko, za współpracę.
Życzę powodzenia, przede wszystkim w życiu realnym. Życzę błogosławieństwa Bożego.

Ufam, że zajrzyjcie tu czasem.
@kaxiu może to rok szkolny
@LukaszN @Vhris ciekawe... ;-)
Taka sprawa, a tu prawie 20 000 lt wpada ;-)
Mam pytanie, o które kiedyś pytał chyba @AlbertJanMaat. Mianowicie, jaki to jest język? ;-)


Bo nazwy przypadków wyglądają chyba jak po łacinie.
W „Apel przyszłościowy” (Park Stołeczny), 11.09.2018 r. o 17:33:15 (❤ 1)