6115. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
112. dzień panowania Piotra III Łukasza
Alfred Fabian von Tehen-Dżek i radosna twórczość w komentarzach
W „Ze słupa” (Park Stołeczny), 18.02.2019 r. o 19:56:40 (❤ 0)
Można było lepiej usunąć tą Unię Europejską i zastąpić Księstwem Sarmacji, ale się nie czepiam :D
Artykuł bardzo dobry :D ale jak już wszyscy składają uwagi, to i ja sobie pozwolę. Projekt został wycofany jedynie ze względu na opinie NIA i można spodziewać się jego powrotu ;) opinie Jaśnie Oświeconych Diuczess nie miały wpływu na tę decyzję :)
W „Mapy baronii Wedla” (Wedla), 15.02.2019 r. o 22:54:51 (❤ 1)
@RemigiuszL

Serdecznie informuję, że bojówki nie będą miały co robić. Na tejże ulicy jest tylko jeden sklep, zamknięty, który i tak na już wybite witryny :D

A tak na poważnie, to dziękuję za uwagę, poprawie jak już będę umieszczał mapy na podstronach Wedli.
//Nieważne
Why not w Pulsie Sarmatów, a Parku Stołecznym? @Rihanna
W Baridasie wcale nie jest tak smętnie :D Królowa jest cała i zdrowa (chyba) bo odkąd weszła do zamku Królewskiego, tak jeszcze nie widziałem, aby wychodziła :D
@Albert postaram się zatem, aby było lepiej.

Ta niewątpliwie czarna robota to dla mnie czysta przyjemność :D
Wspaniały wywiad, czekam na kolejne (bo są zdecydowanie zbyt rzadko!)

No i WM Wedla jest ciekawa, czego się spodziewać na meczu z Unią Bordonia. Co ciekawe, trener WM Wedla nieszczególnie przykłada się do swoich zadań :D
W „Manifest Sarmaty” (Park Stołeczny), 01.02.2019 r. o 19:20:54 (❤ 0)
@AlbertJanMaat właśnie o tym mówił OvS. Pisanie dwóch komentarzy do jednej osoby

Kiedy można oddzielne myśli przeciąć podwójnym enterem :D

Natomiast jeżeli szanowny uważa, że to będzie najgorszy rząd od kilku lat, to niech popatrzy na kontrkandydata Konrada Jakuba...
@AlbertJanMaat UTN-u już nie ma ;) jak już to do Federacji Nordyckiej :D
To skoro kryzys został zażegnany, to co z tą sprawą? ? :D
W „Instytut historyczny” (Park Stołeczny), 28.01.2019 r. o 22:51:51 (❤ 1)
@Piccolomini to chyba nawet nie jest dziennikarstwo :D
W „Nowy znaczek.” (Park Stołeczny), 28.01.2019 r. o 22:50:26 (❤ 0)
Tak przy okazji, to przypominam, że istnieje coś takiego jak komentarz bez tantiemy :D @HochErik
W „Nowy znaczek.” (Park Stołeczny), 28.01.2019 r. o 22:49:45 (❤ 1)
Panie Bartłomieju, może pan wykaże się własną twórczością? :D
W „Nowy znaczek.” (Park Stołeczny), 28.01.2019 r. o 22:48:58 (❤ 1)
Nie tylko ty Riri, nie tylko ty...

To na pewno nie jest nasz ukochany Pawełek? :D
@MarcelideBO no ale wywiad nie jest autorstwa jedynie wicehrabiego, a również jednego z anonimowych wydawców więc to nie jest tekst jedynie wielmożnego wicehrabiego ;)