6051. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
48. dzień panowania Piotra III Łukasza
Susanne Delfina Kierkeller i radosna twórczość w komentarzach
@Wrigley Dziękuję! Faktycznie, jest to logiczne - międzynarodówka no more między, kiedy znajdujemy się w jednym kraju.

Mogę również pomyśleć o jednym mocnym graczu na arenie socjalizmu w v-świecie, ale to chyba zbyt oczywiste...
Czy władze Volkianu mają w planach utworzenia międzynarodówki socjalistycznej?
Gratuluję artykułu i szybkiej aklimatyzacji.

Życzę powodzenia w kształtowaniu Hasselandu wewnątrz i z Księstwem Sarmacji, jak sądzę, czytając do tej pory – nie zabraknie dobrej narracji bazowanej na dotychczasowym dziedzictwie i nowej stymulacji. Pozostaje mieć nadzieję, iż aktywność będzie się utrzymywać i wprowadzi coś ożywczego do KS, zgodnie ze słowami JO Czuguł-Chana.
W „Kobiety at Atera IV: wielka Liliana” (Gidena), 08.05.2018 r. o 13:35:02 (❤ 1)
@Michal Bardzo dziękuję, miło to słyszeć z ust nowego mieszkańca :)
Jedna z najlepszych decyzji jednej z najlepszych Rad Ministrów!
Wiedzą powszechną jest, iż Vladimir zasługuje na wszelkiej maści ordery, medale, honory, śmiechy, radości i buziaczki.
W „Kobiety at Atera IV: wielka Liliana” (Gidena), 04.05.2018 r. o 23:06:24 (❤ 1)
@RemigiuszL Nie sami i nie tylko w baridajskiej... ;)
W „Kobiety at Atera IV: wielka Liliana” (Gidena), 04.05.2018 r. o 18:03:16 (❤ 2)
@JulianF @Sorcha @MaHi Dziękuję! Nie przestanę tworzyć (raczej), następna część o Mirelli już niebawem.
W „Kuryer Koronny 3/2018” (Trybuna Diuków), 04.05.2018 r. o 11:24:42 (❤ 0)
Życzę panu Westowi owocnej pracy, gratuluję dobrego dekretu i nie mogę się już doczekać, aż przyjadę do Czarnolasu na Sobór!
W „Świeto Almery w Gidenie” (Gidena), 04.05.2018 r. o 11:15:09 (❤ 1)
Piękne obchody, wspaniała zabawa, wartościowe tradycje i ogrom włożonej pracy.
Gratuluję, Fare Aryon!
Niech żyje 1 Maja – dzień solidarności Sarmatów w walce o pokój, demokrację i postęp techniczny!
Niechaj Prowaga nas prowadzi, a Sobór trwa po wsze czasy (im dłuższy sobór, tym bardziej rozrywkowe ustalenia).
Nikogo innego nie podejrzewałabym o tak emocjonujący Anschluss!
Prorok nie znał granic w obrazowaniu Powagi, chwała Mu za to!
Nie byłabym tak surowa dla akcji Bociek - nie jesteśmy wróżbitami by wiedzieć, jaki odniesie skutek, jednak należy się ogromny szacunek organizatorowi/orom za przeprowadzenie/anie tak konkretnej i usystematyzowanej akcji.

PS Czy mogłabym się spytać nieskromnie, jakiż to pomnik jest przedstawiony na ostatniej fotografii? Niezwykle ciekawy, chciałabym się zaznajomić z artystą! :)
W „Stary cmentarz w Ravenspell” (Ravenspell), 15.04.2018 r. o 16:18:42 (❤ 1)
Podziwiam Cię, arcywiedźmo, że oparłaś się pokusie i zostawiłaś skrzynię zamkniętą przez tyle czasu...
Ja otwieram wszystko od razu - nawet nieswoje!
W „Peter West - kandydat do Sejmu” (Park Stołeczny), 15.04.2018 r. o 12:38:09 (❤ 0)
@peterwest Chodzi o zastąpienie unii personalnej Królem wybieranym przez Naród Baridasu i zwiększenie uprawnień Rady, ale nikt (przynajmniej w KNB) nie jest za wprowadzeniem Republiki.
W „Peter West - kandydat do Sejmu” (Park Stołeczny), 15.04.2018 r. o 12:33:28 (❤ 0)
@peterwest Republiki? Bardzo ciekawe, widzę, że niezły z Pana wywrotowiec!
W „Peter West - kandydat do Sejmu” (Park Stołeczny), 15.04.2018 r. o 12:26:35 (❤ 0)
Bardzo to opływowe i okrągłe, myślę jednak, że należy wziąć pod uwagę jeszcze jeden aspekt - przecinki.
Quote:
w Sejmie będę bronił praw regionów i samorządów.
Jaka jest Pańska opinia odnośnie obecnych nastrojów w Baridasie i Teutonii?
W „Sweet prince” (Gazeta Teutońska), 15.04.2018 r. o 12:06:58 (❤ 0)
Ja natomiast dziękuję Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.
W „Bez zmian” (Gazeta Teutońska), 14.04.2018 r. o 17:04:02 (❤ 0)
@RemigiuszL Jak zawsze - buzi!
W „Bez zmian” (Gazeta Teutońska), 13.04.2018 r. o 20:20:01 (❤ 0)
@RemigiuszL to była aronia.
W „Bez zmian” (Gazeta Teutońska), 13.04.2018 r. o 18:24:38 (❤ 0)
Złośliwe, kąśliwe, nie na miejscu, nielicujące z powagą, zupełnie poniżej pasa. :(
@JulianF Jeśli chodzi o fakty z nieistniejącego reala, to jest to "Judyta z głową Holofernesa" Lucasa Cranacha, pierwsza połowa XVI wieku, Kunsthistorisches Museum w Wiedniu. :)
W „Masło orzechowe i wazelina kosmetyczna” (Kowen), 12.04.2018 r. o 17:02:15 (❤ 2)
Podobno nie należy już korzystać z wazeliny, a jedynie specyfików na bazie wody... Tak słyszałam...
Niemniej jednak szanuję za masło orzechowe i celną uszczypliwość. ;)
@KonradFriedman przechodziłam detoks, realioza powielkanocna.

@MaHi cała przyjemność po mojej stronie, jeszcze sporo pracy przed nami!
W „coś umiera i śmierdzi” (Park Stołeczny), 12.04.2018 r. o 16:56:16 (❤ 0)
Dosyć, dosyć, wystarczy, już więcej nie można, nie-nie-nie
Kroniki, historia, rody, rody, rody.
Mam nadzieję, że wspólna badania wykażą więcej powiązań von Hohenzollernów z at Aterami!
W „Płyn życiowy - sarmacka krew” (Park Stołeczny), 23.03.2018 r. o 22:41:51 (❤ 2)
A czy przez v-krew można wysledzic historię chorób... miłosnych?

0 1 2 3 4 5 ... 6