6115. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
112. dzień panowania Piotra III Łukasza
Julian Fer at Atera i radosna twórczość w komentarzach
Zaprawdę diucze słowa :)
Ja również zachęcam do dalszych prac, bo fajnie się czyta :)
W „Korzenie Ciuad de Bravo” (Holding MaHi hito), 16.02.2019 r. o 13:46:34 (❤ 0)
Jak rzekł @AJCartonwhisky "Żeby Ci się chciało tak, jak się nie chce ;)"
@Rihanna To świetnie, bo ciekaw jestem jak dalej potoczy się akcja. Życzę twórczej weny :)
Kiedy ciąg dalszy teko ciekawego kryminału?
Zaiste doborowa jednostka, w którą warto inwestować :)
W „Czy znasz Ciuad de Bravo?” (Park Stołeczny), 08.02.2019 r. o 17:07:56 (❤ 1)
Apetyczne, bo naturalne i dlatego w Ciuad de Bravo zdarzają się kolejki za wolnym stolikiem, a kantyna jest zawsze pełna.

Jeśli chodzi o tą obiecjaco wyglądającą napitkę "El Presidente" to jeszcze nie kosztowałem. Wygląda zachęcająco, a tak w ogóle to świetny artykuł :D
i zacne :)
Treści może i trochę mało, ale pomysł współpracy i oprawa graficzna pierwsza klasa :)
Diucze, zacne i powagą prowadzone pióro - gratuluję :)
Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za studia :)
W „Gdzie ja mieszkam?” (Ravenspell), 01.02.2019 r. o 14:28:15 (❤ 1)
Dobrze powiedziane, ale prywatne miasta są drogie. Słyszałem, że RM sępi 400lt za jedną zupkę, za którą kupujący płaci ok. 150-300lt tj. do każdej zupy z własnej kieszeni trzeba dołożyć 100-250lt.

WKM Kanclerzu, jak żyć w tym wyzysku?
2 "Książęca" Brygada Kawalerii Powietrznej jako pierwsza jednostka intensywnie szkoli się w tym roku i mam nadzieję, że w jako jednostka sztandarowa w całej dywizji w pierwszej kolejności zostanie ukompletowana :)
W „Vox Populi I/2019” (Herold), 22.01.2019 r. o 17:26:38 (❤ 0)
To miłe, że stary dobry vox wraca :)
@AJCartonwhisky Myślę, że do tortur, gdy zajdzie taka potrzeba to też się nada :)
W „Proklamacja nowego członka Rodu” (Ród Buddus), 22.01.2019 r. o 17:24:26 (❤ 1)
Gratuluję i życzę dalszego rozwoju rodu :)
Niech się wiedzie temu rodowi :)
Jak się da to poprawił bym to 500_1170_crop_paz7k3_P7.jpg i przystko pchał przez Instytut Magazynowania Grafik :)
W „Komandosi na szczytach ” (Żołnierz Sarmacki), 11.01.2019 r. o 17:01:41 (❤ 0)
I takich żołnierzy nam trzeb więcej :)
Trzymam kciuki. Oby tak dalej :)
No no. Całkiem zgrabnie wyszło. Muszę chyba dać w Anheim większy gabinet :)
Fajny artykuł :)
W „Stary/Nowy” (Chata zielarki), 03.01.2019 r. o 11:58:00 (❤ 1)
Staram się zachować resztki optymizmu. Być może na styczeń wystarczy, a potem może niektórzy odetchną jak zniknę. Baridajski beton mimo rysy chyba wydaje się być trwalszy niż sclaviński!
Kto na tym traci, bo jak widać wszyscy zyskują?
Powodzenia i weny :)
To zależy od interpretacji np. załączonego obrazka:
N6xQ3gH4.png
Nie popadajmy w zbytni pesymizm. Trochę wolnego czasu i chęci do pracy to fundament na którym da się zbudować coś dobrego :)

0 1 2 3 4 5 ... 34