6021. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
18. dzień panowania Piotra III Łukasza
Laurencjusz Ma Hi at Atera i radosna twórczość w komentarzach
Ciekawie napisane i zilustrowane. Liczę, że cdn. :)
W „"Fraszka I" ” (Park Stołeczny), 13.11.2018 r. o 20:55:47 (❤ 1)
Na szczęście i dobry początek :)
Smutek widoczny na zdjęciu to chwilowe kłopoty, które szybko miną :)
Gratulacje dla wszystkich :)
Gratuluję :)
Gratuluję wszystkim drużynom i dalej trzymam kciuki :)

Ps: palce mnie już bolą od tego trzymania ale teraz szkoda puszczać ;)
Świetna relacja z rozgrywek :)
Skoro Hasseland gra z Baridasem na Estadio de Major Bravo w Ciuad de Bravo, którym zarządzam w imieniu Piotra II Grzegorza to czuję się zobowiązany do "dopieszczenia stadionu" oraz postaram się przygotować kilka dodatkowych atrakcji ;)
W „Cień smoka” (Gazeta Hasselandzka), 03.11.2018 r. o 19:31:33 (❤ 1)
Złapał do prac wszelakich godny uznania i za to serce dać warto :)
Kto by nie popełnił tej relacji to według mnie dobrze zrobił. Gratuluję i trzymam kciuki za reprezentację Baridasu, która nieznacznie wygrywa w tabeli.
W „Tolerancja nas zabiła!” (Gazeta Teutońska), 03.11.2018 r. o 17:48:35 (❤ 4)
Według mnie nie chodzi o tolerancję, cz jek brak, ale o niedotrzymywanie danego słowa, odwracanie kota ogonem i tym podobne. To wszystko razem powoduje, że ludzie nie mają ochoty na wspólną aktywność. Każdy ciągnie w swoją stronę sam lub w gronie osób pojawiających się sporadycznie nie po to by zwiększać aktywność, ale po to by przyklepać czyjeś poglądy.
@KonradFriedman Pożyjemy i zobaczymy. JKM ma swój czas, a jak go wykorzysta zobaczymy.
WKM, a co Wy wiecie o szambie? Wasza polityka wcale nie była i nie jest prowadzona w białych rękawiczkach. Dzięki tej przegranej znów WKM ma swoje kolejne 5 minut na sklejenie tego co się posypało.
@KonradFriedman a ja myślę, że to wszystko tak jak do tej pory g.... prawda. Lepiej by się Król zajął czymś bardziej pożytecznym.
Nie wiem co było inspiracją do zamieszczenia tej foty, ale gdyby się lepiej przyjrzeć to coś interesującego da się tam odnaleźć :)
System gospodarczy to zawsze zmiana. Wierzę, że może to być zmiana interesująca.

Co do startu JKM Regenta to uważam, że startuje bo lubi ciągnąć sroki za ogon dla samego ogonu. Napisał bym coś więcej, ale po tym co przeczytałem powyżej to myślę, że nie ma sensu.
Brawo Selekcjonerze. Już na pierwszy rzut oka widać, że wynik jest świetny ;)
W „Dlaczego Liberi milczy?” (Park Stołeczny), 25.10.2018 r. o 21:34:27 (❤ 0)
Same konkrety :)
Bardzo dobry wynik Baridasu. Tylko tak dalej :)
Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego :)
Powodzenia ;)
JO myślę, że wszystkie opracowania ws. Boromeusza Irmina to kawał dobrej diuczej robory. Diuk zapłać :)
Baridas trzyma formę. Selekcjoner spisał się na medal, a i solidna premia by się też przydała :)
Co by nie mówić to SOBOS działa prężnie :D
Co było to było. W każdym razie ze swojej strony życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia :)
W „E mare libertas /3/” (Njitickie Novice), 21.09.2018 r. o 19:33:06 (❤ 1)
Fajnie napisane i lekko się czyta. Pozostaje zaczekać na ciąg dalszy :)
W „Konkurs na MEM o KSZ” (Książęce Siły Zbrojne), 12.09.2018 r. o 20:43:26 (❤ 0)
Gumowe ucho :)
hxhj085X.png
W „Konkurs na MEM o KSZ” (Książęce Siły Zbrojne), 10.09.2018 r. o 23:47:35 (❤ 3)
Na rozgrzewkę ;)
VCoW93O4.png

0 1 2 3 4 5 ... 57