5900. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
191. dzień panowania Roberta Fryderyka
Laurencjusz Ma Hi at Atera i radosna twórczość w komentarzach
W „Robertowi Fryderykowi” (Park Stołeczny), 19.07.2018 r. o 12:58:10 (❤ 0)
Wszystkiego najlepszego i odrobiny cierpliwości :)
W „Kącik poetycki” (Park Stołeczny), 18.07.2018 r. o 19:30:14 (❤ 0)
Też mi się tak wydaje, a poza tym proszę pisać dalej :D
W „17 lat Hasselandu” (Gazeta Hasselandzka), 17.07.2018 r. o 21:56:45 (❤ 0)
Dołączam się i życzę wszystkiego najlepszego :)
Czyżby lipcowa prima aprilis ;)
W „[RyD] Pierwsza rocznica junty” (Trybuna Diuków), 15.07.2018 r. o 12:14:27 (❤ 0)
@JohnRasmusen po 10-tce to już chyba nie :)
Dziękuję bardzo za uwzględnienie Baridasu :)
@LukaszN Ja już od jakiegoś czasu miernie gram w SLP, a do tej klasy mi jeszcze daleko ;)
Bardzo ciekawa prezentacja składów :)
W „[RyD] Pierwsza rocznica junty” (Trybuna Diuków), 13.07.2018 r. o 16:46:39 (❤ 1)
Sarmacja to nacja dyktatorów, z których większość ma w sobie coś z pirata, więc czekam na cd. :D
WKW gratuluję pomysłu, dystansu i już nie dodam nic więcej co by nie zepsuć klimatu ;)
W „Umieramy po cichu” (Dwór Książęcy), 11.07.2018 r. o 10:56:54 (❤ 2)
@piwniczak
Quote:
Dodam tylko, że monarcha, który chce likwidować monarchię po raz n-ty*, to raczej monarchą być nie powinien, bo skoro postrzega monarchię jako coś do zlikwidowania, to przez swoje poglądy nie jest w stanie nią efektywnie kierować.
Coś w tym jest. Jak dla mnie to przede wszystkim skuteczna umiejętność skłócenia ludzi i brak pomysłu na siedzenie na tronie. W tym upatruje kierunek JKM na Republikę, która według mnie padnie z chwilą uporania się ze zmianą prawa.
W „[Baridas] Wszystko jest OK!” (Park Stołeczny), 10.07.2018 r. o 23:51:29 (❤ 0)
A czym w obecnym stanie jest niezależność?
W „Umieramy po cichu” (Dwór Książęcy), 10.07.2018 r. o 23:46:51 (❤ 1)
Quote:
Moim zdaniem samorządy powinny rosnąć w siłę. Jeżeli republika to federalna
Święta prawda. Gdyby federalizacja była wdrażana od samego początku to każy z nas w swoim samorządzie czuł by się jak u siebie. Szkoda, że skończyło się na biciu piany, a rozbudzone w wiwlu z nas nadzieję zmieniły się w marazm i brak chęci do czegokolwiek.

Najwyższy czas podać sobie ręce na zgodę zamiast pisać mam Cię w du.. i tak w ogóle to nie chce mi się z Tobą gadać.
W „Umieramy po cichu” (Dwór Książęcy), 10.07.2018 r. o 23:39:47 (❤ 3)
Republika nic nie zmieni jak nie zmieni się nasze wzajemne podejście. Przykładem może być Baridas. Gdyby głos był wysłuchany w lutym zamiast obrazy i rzucania kolejnych kłód pod nogi to Baridas był by całkiem inny niż dzisiaj. Teraz jak się wszystko rozpie...ło to spadła z łaski zapowiedź abdykacji i znów obraza stanu :(

Jeśli WKM myśli, że republika coś zmieni to ja mam na ten temat takie samo zdanie co JKW Andrzej Fryderyk.
W „Vox Populi II/2018” (Herold), 24.06.2018 r. o 22:17:30 (❤ 1)
Quote:
Chodzi tutaj oczywiście o PRK, JW Konrada Jakuba Arped-Friedmana, zgłoszonego przez JO Markusa Arpeda.
A może Kristana Arpeda :)
No i całkiem zgrabnie wyszło ;)
W „XVI rocznica Gideny ” (Gidena), 14.06.2018 r. o 20:00:42 (❤ 0)
Plany oczywiście są :)
Kobieta, czy mężczyzna?
W „XVI rocznica Gideny ” (Gidena), 14.06.2018 r. o 11:28:48 (❤ 0)
@Helwetyk To prawda ;)
W „Z cyklu złych wieści” (Gazeta Teutońska), 12.06.2018 r. o 12:01:35 (❤ 0)
Jak to mówią Sarmacja ponoć jest niezniszczalna :)
@RemigiuszL Prześwietny Hrabio, nie ma czego kontynuować, a ja nie mam zamiaru przekonywać. Miłego wieczoru ;)
@RemigiuszL Eureka, a do tej pory myślałem, że tylko JKM jest nieomylny, a tu proszę kolejna osoba lepiej ode mnie zna moją motywację (i jak widać nie tylko moją). Jakiś Prorok.
@RemigiuszL Nie wszyscy pracują dla hajsu.
@RemigiuszL ciemno za oknem, a tu proszę. Błysk intelektu mnie poraził.

PS: Nie lepiej napisać "pracuję" lub "buduję" i udawać aktywność?
Króla prawda w oczy kole i znalzł sobie nową bajeczkę, że wszystko w rękach Sejmu, bo co on biedny może. Wstyd.

PS: Niedługo zamiast teutończyków i baridajczyków JKM przygrucha sobie kolejną prowincję, która będzie go całować po rękach (czyżby UTN). Nigdy bym się nie spodziewał, że takim czasów doczekam. Fuj!
W „Świadkowie Jagody” (Chata zielarki), 07.06.2018 r. o 23:08:17 (❤ 1)
W Sarmacji zaczyna robić się kultowo, a krąg wyznawców może się powiększyć ;)
W „Vox Populi I/2018” (Herold), 06.06.2018 r. o 14:54:51 (❤ 0)
@Jul WKW,

prawdopodobnie @JulianF się pomylił, bo macie bałagan w papierkach ;)
Primo - FC Baridasu (ikona chyba już nie przysługuje):
JkcTJOPO.jpg
Secundo - Rejestr, gdzie link ze skreśleniem odwołuje się do wniosku o nadanie obywatelstwa z 5 mar 2017, o 07:50
W „Vox Populi I/2018” (Herold), 05.06.2018 r. o 21:50:35 (❤ 0)
@AFvTD Forma niczego sobie, co innego miałem na myśli. Na myśli, o których już mi się nie chce pisać bo po co. Z "obrazem" już na ten temat nie rozmawiam :(

0 1 2 3 4 5 ... 55